شاطرزاده: ظرفیت تولید موبایل از مرز 6 میلیون گوشی می‌گذرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
پست: 3820
تاریخ عضویت: چهارشنبه 12 مهر 1385, 2:30 pm
محل اقامت: هر جا اینترنت هست... Net.
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

شاطرزاده: ظرفیت تولید موبایل از مرز 6 میلیون گوشی می‌گذرد

پست توسط DANG3R »

 شاطرزاده: ظرفیت تولید موبایل از مرز 6 میلیون گوشی می‌گذرد 

سومین کارخانه تولید تلفن همراه با ظرفیت تولید سالانه دو میلیون دستگاه گوشی در سه مدل در شیراز افتتاح شد.

به گزارش مهر، معاون اقتصادی و اموربین الملل وزارت صنایع ومعادن در مراسم افتتاح سومین کارخانه تولید گوشی تلفن همراه در شیراز گفت: با راه اندازی چهارمین کارخانه تولید گوشی تلفن همراه در کشور در چند روز آینده ظرفیت تولید گوشی تلفن همراه از 6 میلیون عدد در سال خواهد گذشت .

محسن شاطرزاده راه اندازی این تعداد کارخانه در مدت زمان پس از افزایش تعرفه ها در پائیز 85 را جهش بزرگی در تولید داخل دانست و گفت : تولید گوشی تلفن همراه در کشور مدیون حمایت‌های همه جانبه دولت نهم به خصوص رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنایع ومعادن بوده و همکاری های سایر دستگاه‌ها را نیز نباید از نظر دور داشت .

معاون اقتصادی و امور بین الملل وزارت صنایع ومعادن گفت : تولید تلفن همراه براساس مصوبه شورای اقتصاد و در راستای سند راهبرد صنعت کشور و در جهت توسعه صنایع های تک از سال 1385 در وزارت صنایع ومعادن سیاستگذاری شده که هم اکنون به بار نشسته است .

شاطرزاده خاطر نشان کرد : قطعا تولید تلفن همراه در داخل با توجه به رشد تقاضا در کشور که در 5 ساله آینده بالغ بر چهل میلیون عدد خواهد شد ، اولا باعث ارتقاء دانش IT در کشور بوده، ثانیا به رشد اشتغال در کشور کمک شایانی کرده، ثالثا دانش نرم افزاری را به کشور منتقل می کند، رابعا ارزش افزوده قابل توجهی از این کالا را به داخل کشور منتقل نموده و از همه مهمتر سرمایه قابل توجهی را در کشور تولید می نماید که در جهت رشد اقتصاد کشور کارساز می باشد.

این کارخانه که خط تولید و مونتاژ آن در مدت زمان کوتاهی طراحی و راه اندازی شده است ظرفیت تولید سالانه دومیلیون دستگاه گوشی تلفن همراه را دارد و در ابتدا سه مدل گوشی بصورت SKD در آن تولید خواهد شد و ظرف شش ماه آینده تولید به صورت CKD تبدیل خواهد گردید.

لینک خبر :
Please Login or Register to see this code
موفق باشید
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”