شیک‌ترین و گرانترین تلفنهای همراه دنیا !

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1258
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 دی 1385, 12:01 am
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

شیک‌ترین و گرانترین تلفنهای همراه دنیا !

پست توسط nt »

شرکتهای تولیدکننده تلفن همراه در کنار محصولات عادی خود، اغلب تمایل به تولید محصولات شیک و بسیار گرانی دارند که به تعداد کم ساخته می شود. تازه ترین طبقه بندی ها 13 مدل بسیار شیک و گران بزرگترین تولیدکنندگان تلفن همراه را معرفی کرده است.به گزارش خبرگزاری مهر، در راس در این طبقه بندی تلفن همراه GoldVish Le Million با قیمت 3/1 میلیون دلار ایستاده است. این تلفن همراه موفق شده است به عنوان گرانترین تلفن همراه دنیا نام خود را در کتاب رکوردهای جهان، گینس به ثبت برساند. در این تلفن همراه 120 قیراط الماس و طلای سفید 18 عیار بکار رفته است.
رتبه دوم متعلق به Diamond Crypto Smartphone ( تلفن همراه هوشمند با رمز الماس) است. در این موبایل 3/1 میلیون دلاری طلای سرخ و 50 تکه الماس کار شده که یکی از آنها الماس کمیاب آبی است.

 تصویر 

GoldVish Le Million
رتبه سوم Boucheron for Vertu Cobra نام دارد و به قیمت آن 310 هزار دلار است.
رتبه چهارم را تلفن همراه سونی اریکسون با عنوان "الماس سیاه" به خود اختصاص داده است. قیمت این موبایل 300 هزار دلار است و مجهز به یک پردازشگر اینتل "ایکس اسکیل" 400 مگاهرتزی ، دوربین عکاسی چهار مگاپیکسلی ، صفحه نمایشگر لمسی، شبکه بی سیم "وای فای" و سرویس اتصال به تلفن از راه اینترنت است.
در رتبه پنجم Vertu Diamond با 88 هزار دلار ایستاده است. در این تلفن همراه پلاتین و الماس بکار رفته است.

 تصویر 

Vertu Signature عنوان ششمین مدل تلفن گران و شیک دنیا است که با قیمت 81 هزار دلار به فروش می رسد. در این گوشی 934 قطعه الماس در قاب و 48 قطعه در صفحه کلید بکار رفته است.
موتورولا SLVR L7 با 75 هزار دلار در رتبه هفتم جای گرفته است.
رتبه هشتم متعلق به سامسونگ SPH-E3200 Diamond Crusted است که 54 هزار دلار قیمت دارد. در این تلفن همراه کره ای 240 قطعه الماس بکار رفته است

 تصویر 

موتورولا V220 ویرایش ویژه، در مقام نهم ایستاده است. در این تلفن همراه هزار و200 الماس درمجموع معادل 18 قیراط بکار رفته است و به قیمت 51هزارو800 دلار عرضه می شود.
رتبه دهم متعلق به Gresso Black Aura Collection است که 13 هزار دلار قیمت دارد. این گوشی با چوب سیاه آفریقایی 200 ساله و طلای 18 عیار ساخته شده است.

 تصویر 

در رتبه یازدهم "نوکیا 8800 ویرایش طلایی" به قیمت دو هزارو 700 دلار ایستاده است. قاب این مدل از جنس طلای 24 عیار است.
مقام دوازدهم را Mobiado Professional EM به خود اختصاص داده است که با قیمت دو هزارو 200 عرضه می شود. این مدل با 200 تکه چوب کمیاب، آلومینیوم آنودی شده و تیتانیوم ساخته شده است.
آخرین رتبه را تلفن همراه سامسونگ Bang & Olufsen را از آن خود کرده است. قیمت این مدل هزارو 250 یورو است
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”