نرم افزار جدید تبدیل صوت به متن برای ایجاد پیام کوتاه راه اندازی شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نرم افزار جدید تبدیل صوت به متن برای ایجاد پیام کوتاه راه اندازی شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز - شرکت VoiceSignal پیشگام جهانی در ارائه تکنولوژی صوتی تلفن همراه، اعلام کرد سرویس جدیدی به نام "VoiceMode 2.0"- اولین سرویس دیکته پیوسته به تلفن های همراه در جهان را ارائه کرده است.
به گزارش سایت earthtime بدون در نظر گرفتن اینکه کاربر تلفن همراه تا کنون هزاران پیام کوتاه فرستاده است یا اینکه تا کنون حتی یک پیام نفرستاده است، می توان با سرویس VoiceMode به راحتی صحبت کردن با تلفن همراه، پیام کوتاه ایجاد کرد.
سرویس VoiceMode 2.0 یک روش بسیار راحت برای ایجاد پیام کوتاه متنی است. به این صورت که کاربران به تلفن همراه خود متن مورد نظر را دیکته می کنند و تلفن همراه آن را ایجاد می کند. با این روش دیگر نیازی به استفاده از صفحه کلید گوشی نیست.
علاوه بر این با استفاده از سرویس VoiceMode 2.0 کاربران می توانند متن مورد نظر را در هر کاربرد گوشی تلفن همراه که احتیاج به متن دارد مانند SMS، MMS، ای میل، یادداشت، تقویم، و اسناد نرم افزار office به راحتی فقط با صدای خود ایجاد کنند.
این سرویس به راحتی با استفاده از سایت [External Link Removed for Guests] قابل دانلود در گوشی های نوکیا می باشد. قیمت این نرم افزار که در حال حاضر تنها با زبان انگلیسی کار می کند 99/19 یورو است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”