بازارگوشی های سامسونگ در هفته گذشته

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

بازارگوشی های سامسونگ در هفته گذشته

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز – بازار خرید و فروش گوشی های سامسونگ با گارانتی معتبر در هفته گذشته رونق و تحرک چندانی نداشته و مشتریان برای خرید این نوع گوشی ها اشتیاق کمتر ی نشان داده اند.
با لغو طرح رجیستری که حدود سه هفته پیش آغاز شد،مسوولان شرکت "پارس قائم" وارد کننده قانونی گوشی های سامسونگ نیز فعالیت خود را در بازار فروش تهران کاهش دادند.
این در حالی است که شرکت "پارس مایکروتل" پخش کننده گوشی های سامسونگ، فعالیت و تحرک بیشتری از خود نشان داده اند.
این شرکت با توجه با درپیش گرفتن سیاست کاهش 30 درصدی قیمت محصولات خود ، بخشي از فروش گوشی های سامسونگ را در بازار تهران به خود اختصاص داد.
گوشی های سامسونگ با گارانتی متفرقه نيز درتهران بازار آرامی داشت و در نخستین روز هفته این نوع گوشی ها با تغییر قیمت چندانی روبرو نشدند.
در دومین روز هفته گوشی های D500 و D600 سامسونگ با گارانتی متفرقه در بازار تهران نایاب شدندو فروشندگان کاهش تولید و عرضه ی کم این گوشی ها را علت اصلی نایاب شدن آن در بازار تهران ذکر کردند.
منابع خبری در بازار تهران اعلام کرد ند که سه گوشی جدید سامسونگ شامل U600، D840، D900i با گارانتی "پارس مایکروتل" 10 روز دیگر وارد بازار تهران می شود.
این درحالی است که این سه مدل سامسونگ با گارانتی متفرقه در بازار موجود است و به ترتیب به بهای سه میلیون و 20 هزار ریال، دو میلیون و 600 هزار ریال و دو میلیون و 800 هزار ریال به فروش می رسد.
به گفته فروشندگان، پرفروش ترین محصول این شرکت در بازار تهران از دو هفته پیش ، مدل E250 بود كه فعالان بازار دليل اين امر را افزایش عرضه و تقاضا و مقرون به صرفه بودن آن اعلام كردند.
ارزان ترین و گران ترین گوشی سامسونگ به ترتیب مدل های C140 و D900 بود که به بهای 510 هزار ریال و دو میلیون و 650 هزار ریال در بازار تهران به فروش رسید.
در اواسط هفته گذشته گوشی D840 با گارانتی متفرقه با افت شدید قیمت 450 هزار ریالی روبرو شد که افزایش عرضه این گوشی به صورت متفرقه در بازار تهران دلیل اصلی کاهش قیمت آن بوده است.
همچنین گوشی مدل X640 با کاهش قیمت 100 هزار ریالی مواجه شد و به بهای 900 هزار ریال به فروش رسد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”