ایجاد منطقه بدون تلفن همراه برای جذب توریست

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ایجاد منطقه بدون تلفن همراه برای جذب توریست

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز - مقامات ایالت "بریتیش کلمبیا" در غرب کانادا که به خاطر مناظر زیبایش شهرت دارد، امیدوارند که نبودن شبکه تلفن همراه در مناطق روستایی این ایالت به جذب توریست و ساکنانی که می خواهند از آرامش طبیعت استفاده کنند، کمک نماید.
به گزارش سایت reuters "بیل رابرتز" عضو کمیسیون توسعه اقتصادی ناحیه Slocan Valley گفت: این واقعیت که ما خدمات تلفن همراه نداریم، به این معناست که می توانیم بدون صدای مداوم زنگ تلفن از زندگی لذت ببریم.
گروهی از ساکنان منطقه کوهستانی در جنوب شرقی این ایالت از شرکت خدمات تلفن همراه Telusخواسته اند که برج مخابراتی خود را در منطقه New Denver که به یکباره پس از ساخت معدن رشد کرد و اکنون نزدیک به 600 نفر سکنه دارد، نصب نکنند.
رابرتز افزود : اگر شرکت Telus تصمیم بگیرد که تأسیسات مخابراتی را در منطقه نصب نکند، "کمیسیون توسعه اقتصادی" تصمیم دارد که از عنوان "منطقه بدون تلفن همراه" برای جذب توریست ها به منطقه Slocan Valley استفاده کند.
"رابرتز" این گفته را که منطقه مخالف تکنولوژی است را رد کرده و می گوید که ساکنین منطقه با استفاده از شبکه بی سیم به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. خود وی نیز یک تلفن همراه دارد که در مسافرت هایش از آن استفاده می کند.
وی در این باره گفت: من از اینکه تلفن همراهم در اینجا کار نمی کند خیلی خوشحالم. چرا که قبلاً به تلفن همراه زنجیر شده بودم.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”