استفاده از نقشه GPS به صورت رایگان

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

استفاده از نقشه GPS به صورت رایگان

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

تالیانیوز - شرکت LocatioNet قصد دارد سرویس جدیدی با نام amAze طراحی و تولید کند که معتقد است این طرح، دنیای GPS متحول می‌‌کند.
به گزارش تالیانیوز، در حالی که شرکت نوکیا با گوشی‌هایی که در زمینه تعیین موقعیت مکانی به عنوان سریع‌ترین گوشی‌ها در بازار محسوب می‌شوند فعالیت می‌کند،‌ اپراتور LocatioNet با سرویس جدید amAze این امکان را برای کاربران به وجود می‌آورد که به طور رایگان از قابلیت GPS برای تعیین موقعیت محلی خود استفاده کنند.
این سرویس بر روی گوشی‌هایی که از سیستم‌عامل Java استفاده می‌کنند برای نمایش نقشه، هدایت مسیر و جستجوی مکانی مورد استفاده است.
اپراتور LocatioNet به مشترکان خود قول داده است که این سرویس به طور رایگان در اختیار کاربران این شرکت قرار می‌گیرد و هیچ هزینه‌ای برای آن‌ها نخواهد داشت.
کاربران با استفاده از این سرویس در سطح بریتانیا قادرند به عکس‌های ماهواره ای دست پیدا کنند، همچنین سرویس amAze این امکان را برای مشترکان به وجود می‌آورد که نقشه کامل و تمام مسیر‌های ارتباطی و گزارشات هواشناسی را از طریق تلفن‌همراه خود به طور رایگان دریافت کنند.
کاربران برای استفاده از این سرویس کافیست یک بار نرم‌افزار مربوط به آن را روی گوشی بارگزاری کنند. به گفته یکی از مسؤولان این شرکت، هزینه راه‌اندازی و استفاده از این از طریق چند حامی تبلیغاتی تامین شده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”