گوگل نحوه استفاده از تلفن همراه را تغییر می دهد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گوگل نحوه استفاده از تلفن همراه را تغییر می دهد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز- " گوگل "که به غول اینترنتی در جهان شهرت دارد ، درصدد است که در نحوه استفاده مردم از تلفن همراه تغییراتی به وجود آورد.
به گزارش پایگاه اینترنتی adelaidenow ، گوگل اعلام کرده است که تا آخر هفته خود را آماده می کند که حداقل 2/5 میلیارد دلار برای به دست آوردن امواج بی سیم که توسط دولت آمریکا به مزایده گذاشته شده است ، هزینه کند.
به گفته تحلیلگران این امر می تواند باعث شود که تلفن های همراه بیشتر به کامپیوترها و تلویزیون ها شبیه شوند.
بر اساس این گزارش ، مشتریان آزاد خواهند بود تا هر نرم افزار و اپراتوری را که مایل هستند برای تلفن همراه خود انتخاب کرده و همچنین قادر خواهند بود با قبول دریافت آگهی ها در تلفن های خود از هزینه های تماس کمتری برخوردار شوند ، همانند روشی که در کشور استرالیا نیز متداول است.
"راندال مارکی" سخنگوی اداره ارتباطات سیار شرکت مخابرات استرالیا در همین خصوص گفت : " تبلیغات در تلفن همراه مرحله جدی و بزرگی است که توجه خود را به آن معطوف کرده ایم."
"بلر لووین" یک تحلیلگر آمریکایی در حوزه مخابرات در همین خصوص تصریح کرده است که گوگل قصد دارد آزادی عمل بیشتری را به مشتریان ارائه دهد.
وی در همین خصوص افزود: " هنگامی که شما کامپیوتری را خریداری می کنید ، کسی از شما نمی پرسد که چه سرویس اینترنتی را استفاده می کنید و یا اینکه دستگاه کامپیوتر شما آیا از این قابلیت که با هر برنامه و سرویسی سازگار باشد ، برخوردار است و این همان عرصه ای است که گوگل قصد دارد وارد آن شود."
بر اساس این گزارش همچنین زمزمه هایی در خصوص تلفن همراه گوگل هم به گوش می رسد ولی شرکت مذکور تا کنون هیچ گونه اظهار نظری را در این خصوص نکرده است.
مارکی در خصوص سیاست های مخابراتی دولت کشورش تصریح کرد که در استرالیا دولت در صدد است تا طیف گسترده تری از امواج را به تلفن های همراه اختصاص دهد.
وی همچنین تصریح کرد که در زمان حاضر ارائه سرویس تبلیغات در تلفن های همراه انجام می شود ولی برخورداری از آنها به مشتریان تحمیل نخواهد شد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”