عرصه های جدید نبرد شرکت ها ی بزرگ تلفن همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

عرصه های جدید نبرد شرکت ها ی بزرگ تلفن همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبایل نیوز- شرکت هایی نظیر نوکیا ، سونی اریکسون و Apple در حالی که دستگاه جدید iPhone عزم خود را جزم کرده است تا وارد بازار اروپا شود ، نبردی سنگینی را از طریق ارزش های افزوده مانند آهنگسازهای محلی آغاز کرده اند.
به گزارش روز سه شنبه پایگاه اینترنتی "نیوزویک دیز"، جلب مشتری و افزایش در آمد و سود یکی از عوامل اصلی توجه بیش از پیش این شرکت ها به این عرصه بوده است.
هرچند که این تلاش به نبرد باندها مشهور شده است ولی حقیقت امر این است که این نبرد کارزاری است میان مارک های مختلف گوشی تلفن همراه که به طور اخص می توان در این خصوص به سری تلفن های واکمن سونی اریکسون در مقابل محصول جدید کمپانی Apple یعنی iPhone که این روزها نقل همه محافل است ، اشاره کرد.
در مقطع زمانی میان ماه های اکتبر و دسامبر هنگامی که انتظار می رود کمپانی Apple محصول جدید خود را در اروپا عرضه کند ، شرکت سونی اریکسون و شرکت Orange که شرکتی فعال در زمینه شبکه بی سیم محسوب می شود، آنها نیز درصدد عرضه محصولات مدرن در انگلیس هستند.
این شرکت ها تصمیم گرفته اند که در این خصوص رقابتی را میان بهترین گروه های موسیقی که از شهرتی هم برخوردار نیستند، برگزار کنند.
این رقابت در حالی برگزار خواهد شد که فیلم ویدیویی مربوط به آن به طور همزمان از طریق کانال های تلویزیونی ، کامپیوترها و تلفن های همراه پخش خواهد شد.
تمام این تلاش ها و تدابیر شرکت ها به خاطر آن است که اقتدار دستگاه iPhone که این روزها همه ی توجه ها را به سوی خود جلب کرده است ، شکسته شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”