AOL اينترنت رابه تلفن‌هاي همراه مي‌آورد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

AOL اينترنت رابه تلفن‌هاي همراه مي‌آورد

پست توسط DJ.HAMED »

شرکت AOL با عرضه خدمات جدید برای تلفن‌همراه، به تمامی مشترکان امکان می‌دهد روی گوشی‌های خود از جست‌وجوگر اینترنتی AOL استفاده کنند

.این جست‌وجوگر موبایلی جدید طوری طراحی شده است که پس از یافتن صفحه اینترنتی مورد نظر کاربران، به طور خودکار آن را تغییر داده و با اندازه صفحه نمایش تلفن‌همراه تطابق می‌دهد.
به گفته کارشناسان شرکت AOL، تمام کاربرانی که تلفن‌همراه آنها امکان اتصال به اینترنت را از طریق کابل و یا بی‌سیم دارد، می‌توانند این نرم‌افزار جدید را نصب و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
مطالعات گسترده‌ای که توسط خبرگزاری آسوشیتدپرس و مرکز تحقیقاتی Pew صورت گرفته حاکی‌ است، 52 درصد جوانان و بزرگسالان در تمام طول روز تلفن‌‌همراه خود را روشن نگه می‌دارند.
در این میان 40درصد جوانان 18 تا 29 هم دست‌کم یک بار تلفن خود را در طول روز خاموش می‌کنند.بر اساس نتایج حاصل از این تحقیقات، بیش از 30درصد جوانان به جست‌وجوی صفحات اینترنتی از طریق تلفن‌همراه علاقه‌مند هستند و این در حالی است که 47درصد این افراد گفته‌اند، نقشه‌های آنلاین و سرویس GPS مخصوص تلفن‌همراه اولین چیزی است که آنها به زودی خریداری خواهند کرد.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”