نوکیااجازه استفاده ازسیستم عامل S60را به چندتولید کننده مهم موبایل داد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نوکیااجازه استفاده ازسیستم عامل S60را به چندتولید کننده مهم موبایل داد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

ایران موبایل نیوز - «شرکت برودکام»، پیشرو در عرصه نیمه هادی ها امروز اعلام کرد که با گروه تولیدی سیستم عامل "سیمبین" سری 60 دست همکاری داده است.
سی.ان.ان گزارش داد: برودکام به عنوان عضوی از این گروه، امکان دسترسی به نرم افزار، فناوری و منابع S60 را دارد تا بتواند گوشی های هوشمندی را مطابق سیستم عامل S60 تولید کند.
سیستم عامل S60 که به سیمبین سری 60 نیز شهرت دارد، از سوی نوکیا طراحی شده است و جواز استفاده از آن به دیگر تولیدکنندگان برتر موبایل من جمله سامسونگ، پاناسونیک و ال.جی داده شده است.
معاون رئیس بخش فروش و بازاریابی نرم افزار موبایل نوکیا اظهار داشت: الحاق برودکام به گروه S60 حرکت بسیار مفیدی در راستای پیشبرد فناوری سیلیکونی برای تولیدکنندگان موبایل منطبق با این سیستم عامل خواهد بود.
وی افزود: تلفیق قابلیت های پیچیده نرم افزاری S60 و هماهنگی از پیش ایجاد شده با فناوری های سیلیکونی برودکام، این امکان را می دهد که گوشی های سریع و پیشرفته تری تولید شود و در ضمن زمان عرضه به بازار گوشی ها نیز کاهش پیدا کند.
برودکام با معرفی محصول جدید یعنی پردازنده چند رسانه ای BCM2153، نشان داد که تنها تولیدکننده وسیع تراشه های تلفن همراه با مقیاس پردازش 65 نانومتری است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”