نرم‌افزار Mobile Backup از اطلاعات شما محافظت می‌کند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نرم‌افزار Mobile Backup از اطلاعات شما محافظت می‌کند

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

تالیانیوز - شرکت AT&T با طراحی و تولید یک نرم‌افزار جدید اعلام کرد که مشترکان این اپراتور از این پس می‌توانند با بارگذاری آن از طریق تلفن‌همراه، اطلاعات مربوط به دفترتلفن ‌خود را ذخیره و به‌روز کنند و در مواقع لزوم به آن دسترسی داشته باشند.
به گزارش تالیانیوز، این نرم‌افزار جدید Mobile Backup نام گرفته است و به مشترکان امکان می‌دهد پس از تغییر تلفن‌همراه خود، نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات نداشته باشند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اطلاعات خود را به گوشی جدید انتقال دهند.
در حال حاضر تنها برخی تلفن‌های همراه ساخت موتورولا امکان نصب نرم‌افزار مدیریت اطلاعات شخصی شرکت AT&T را دارند و و گفته می‌شود که در آینده‌ نزدیک، امکان استفاده از آن روی گوشی‌های دیگر به وجود آید.
«کارلتون هیل»(Carlton Hill) که ریاست امور صوتی و تولیدات شرکت AT&T را برعهده دارد گفت:" بیشتر مشترکان نلفن‌همراه اطلاعات مربوط به دفترتلفن‌ خود را جای دیگری یادداشت نمی‌کنند و با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانند به‌‌راحتی به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. «هیل» در ادامه گفت که این اطلاعات به صورت محرمانه و کاملا ایمن در حافظه‌ رایانه‌های شرکت AT&T ذخیره می‌شوند و فقط کاربر مورد نظر امکان دسترسی به آن‌ها را دارد.
مشترکانی که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند قادرند برای تغییر و یا اضافه کردن اطلاعات به سایت شرکت AT&T مراجعه کنند و در صورت تغییر گوشی‌، تمام اطلاعات را دوباره روی گوشی بارگذاری کنند.
گفته می‌شود هزینه استفاده از این سرویس برای مشترکان ماهانه 99/1 دلار است و هزینه اضافی هم برای تغییر و یا بارگذاری اطلاعات دریافت نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”