AT&T سرويس اضطراری در تلفن همراه راه اندازی کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

AT&T سرويس اضطراری در تلفن همراه راه اندازی کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - شركت AT&T از راه اندازي سرويس اضطراری و پشتيباني تلفن همراه برای رفع مشکلات کاربران خود خبر داد.
به گزارش پايگاه اينترنتي intomobile ، سرويس جديد AT&T كه Mobile Backup نام دارد به گونه اي طراحي شده است كه از اطلاعات به دست آمده از طريق فهرست تماس تلفن هايي كه دچار حادثه شده اند ( سرقت يا مفقود ) ، سرويس هاي اضطراري را در اختيار كاربران قرار دهند.
سرويس پشتيباني شركت AT&T همچنين اين امكان را در اختيار كاربران قرار مي دهد تا داده هاي مربوط به تماس را از طريق آدرس وب سايت [External Link Removed for Guests] ، مديريت كنند.
بر اساس اين گزارش ، كاربران قادر خواهند بود تا از طريق وب سايت مربوط به سرويس پشتيباني تلفن همراه شركت AT&T، تماس هاي جديد را اضافه ، تماس هاي موجود را اصلاح و تماس هايي را از طريق سرويس ها و كاربردهاي متداولي نظير Microsoft Outlook ، و همچنين سرويس هاي منتخبي نظير Yahoo! و AOL وارد كنند.
داده هاي اصلاح شده از طريق وب سايت بطور اتوماتيك با دستگاه اصلي تطابق داده مي شوند و به اين ترتيب در صورتي كه دستگاه تلفن همراه به سرقت رفته باشد كاربران مي توانند از اين امكان برخوردار باشند كه از راه دور اطلاعات مورد نظر خود را از طريق اينترفيس شبكه از گوشي مذكور پاك كنند.
سرويس پشتيباني تلفن همراه AT&T همچنين مي تواند به گونه اي تنظيم شود كه مطابقت سازي را به صورت اتوماتيك و خودكار طبق يك برنامه زمان بندي شده روزانه و يا هفتگي انجام دهد و يا اين كه به صورت دستي از طريق منوي دستگاه تلفن همراه انجام شود.
سرويس پشتيباني تلفن همراه AT&T همچنين بصورت دانلود در اختيار كاربران قرار مي گيرد كه اين كاربرد در زمان حاضر با گوشي هاي متعددي از قبيل گوشي موتورولا مدل هاي RAZR V3xx, RAZR V3i, RAZR V3r, V365, SLVR L7 و همچنين مدل KRZR K1 سازگاري دارد.
اشتراک دانلود این برنامه ماهانه 99/1 دلار است که ز طريق كاربر پرداخت می شود اما داده هاي انتقال داده شده برای کاربر، بصورت رايگان انجام مي شوند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”