گوشی همراه خود را هک کنید

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

گوشی همراه خود را هک کنید

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - شما می توانید گوشی خود را «هک» کنید؛ یک هک غیرقانونی و بی خرج! و از این طریق قابلیت های مخفی گوشی خود را راه بیندازید.
«اوان سیلبرت»، رییس شرکت تجاری «وارلوکس وایرلس» اظهار داشت: ما می توانیم با ریختن برخی نرم افزارها در تلفن همراه، گوشی را به حالت نخست باز گردانیم و در حقیقت آن را هک کنیم.
در این صورت گوشی درست همانند روزی کار می کند که شما به طور مستقیم از تولیدکننده خود خریده بودید و محدودیت های اعمال شده از سوی اپراتورها از روی گوشی برداشته می شوند.
بیشتر «هک» ها و نفوذها از طریق سیم کارت، تراشه ای که در پشت بیشتر گوشی های همراه نصب و حاوی اطلاعات مشترک است، صورت می گیرد.
سیلبرت گفت: اگر سیم کارت AT&T داشتید و خواستید یک گوشی همراه بخرید که از آن پشتیبانی نمی کند، ما می توانیم آن تلفن همراه را «هک» کنیم تا نه تنها سیم کارت شما، بلکه همه سیم کارت ها را بپذیرد.
همچنین با استفاده از این ترفند، می توانید از هدر رفتن پولتان در هنگام سفر جلوگیری کنید.
سیلبرت در این باره گفت: شما در شهری که به آن رفته اید، یک سیم کارت می گیرید. این سیم کارت محلی است و دارای کد کشوری است که در آن به سر می برید. گوشی شما که «هک» شده است از این سیم کارت به راحتی پشتیبانی می کند و از این طریق شما می توانید به عنوان یک مشترک محلی تماس برقرار کنید و از هزینه شدن هزاران دلار جلوگیری کنید.
سیلبرت افزود که این «هک» ها کاملا قانونی است ولی این بدان معنا نیست که شرکت های تلفن همراه از این موضوع خوششان می آید. باز کردن محدودیت ها و رمزهای گوشی شما، برای آنها هزینه به جای می گذازد.
وی تصریح کرد :این ترفند برای افرادی که به دلیل کاری مسافرت زیاد می کند، قابلیت استفاده فراوانی دارد.
سیلبرت در خصوص زنگ های تلفن همراه که معمولا برای آنها باید هزینه ی اندکی پرداخت ، اظهار داشت که زنگ های تلفن همراه نیز با استفاده از راهی رایگان می شود به این طریق که اگر مرورگر قفل شکسته در تلفن همراه شما است، می توانید زنگ تلفن مجانی بگیرد. تمام کار شما این است که به سراغ وب سایت ها را بگیرید و بارگذاری کنید.
وی خاطرنشان ساخت: این کار موجب می شود که انحصار قدرت حداقل به میزان کمی از دست اپراتورهای خارج شده و به دست مشترک بازگردد که البته این حق مشترک است.
سلبرت تأکید کرد که مشترکین می تواننند از طریق یک جستجوی اینترنتی ساده، دسته زیادی از این «هک» ها و نفوذها را پیدا کنند، ولی باید مراقب باشند که اگر خودشان این کارها را انجام می دهند، کوچکترین اشتباهی، موجب بروز اشکال در تلفن همراهشان می شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”