دیر عامل یک شرکت وارد کننده گوشی های نوکیا:

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

دیر عامل یک شرکت وارد کننده گوشی های نوکیا:

پست توسط DJ.HAMED »

از زمان لغو رجیستری، فقط گوشی ارزان قیمت وارد می کنیم

تصویر

موبنا - "محمد حسن صدری" مدیر عامل شرکت خدمات طلایی نیا که یکی از وارد کنندگان گوشی های نوکیا است، گفت: پس از لغو طرح رجیستری واردات گوشی تلفن همراه، این شرکت هیچ گوشی گران قیمتی وارد بازار ایران نکرده است.
وی در گفت و گو با خبرنگار موبنا، یادآور شد، به دلیل ناتوانی در رقابت با قاچاقچیان گوشی ،امکان رقابت با آنها در زمینه فروش گوشی های گران قیمت وجود ندارد.
صدری افزود: پس از لغو طرح رجیستری، تنها برای حفظ بقای خود در بازار ایران ، می توانیم گوشی های مقرون به صرفه و ارزان قیمتی را وارد کنیم که سود آن برای قاچاقچیان کمتر است و آنان تمایل چندانی برای وارد کردن این نوع گوشی ها ندارند.
پس از افزایش تعرفه واردات گوشی و همچنین لغو طرح رجیستری ، بازار تلفن همراه ایران بین واردکنندگان رسمی و قاچاقچیان مرزبندی شده و قاچاقچیان نیز مانند فعالان رسمی این بازار از سهم مشخصی از بازار برخوردار شده اند.
به همین دلیل هم شرکت خدمات طلایی نیا مانند سایر واردکنندگان رسمی ،پس از لغو طرح رجیستری گوشی تلفن همراه ، تنها گوشی های مقرون به صرفه و ارزان قیمت را به بازار عرضه می کند.
در حال حاضر مدل های 2610، 1110، 2610، 2310، 6020، 6080 و6070 از جمله گوشی های موجود نوکیا با گارانتی معتبر شرکت خدمات طلایی نیا هستند که در بازار تهران عرضه می شوند.
شرکت خدمات طلایی نیا یکی از چهار واردکننده رسمی گوشی های نوکیا به ایران است که ظرف یک سال اخیر فعالیت خود را تا حد قابل توجهی کاهش داده است.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”