AT&T سرویس انتقال موسیقی به موبایل را راه اندازی کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

AT&T سرویس انتقال موسیقی به موبایل را راه اندازی کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - کمپانی AT&T اعلام کرد که کاربران تلفن های همراه از این پس می توانند فایل های موسیقی را از طریق سیستم بی سیم به گوشی های تلفن همراه انتقال دهند.
به گزارش سایت اینترنتی Infoworld ، با راه اندازی سرویس eMusic ، کاربر می تواند هر فایل موسیقی دانلود شده به گوشی همراه را بطور خودکار و بدون هیچ هزینه ای به کامپیوتر خود انتقال دهد.
این شرکت در زمینه تعیین هزینه برای انتقال آهنگ و موسیقی به هزینه ی شرکت های رقیب چشم دوخته است.
مشترکان این سرویس برای هر 5 فایل موسیقی درماه 49/7 دلار پرداخت خواهند کرد و کاربر می تواند 5فایل موسیقی دیگر را با همین قیمت اضافه کند که درنهایت هزینه برای هر آهنگ 50/1دلار خواهد شد.
این دحالی است که هزینه اشتراک کاربران کامپیوتر برای سرویس eMusic در هرماه معادل 99/9دلار بوده ، یعنی 30 آهنگ درماه که هزینه هرآهنگ 33سنت است.
کمپانی AT&T تاکید می کند کاربران می توانند به میزان نا محدود به دیتا دسترسی داشته باشند حتی زمانی که از قبل تراک های موسیقی ( tracks) را در سرویس eMusic تلفن همراه از قبل مشاهده کنند.
به گفته این کمپانی ، کاربران در زمان حاضر می توانند با چهار مدل گوشی تلفن همراه
Samsung a717 و a727 ، new versions of the Samsung Sync و Nokia N75 از این سرویس استفاده کنند.
درمیان اسامی مدلهای گوشی های فوق نام iPhone, به چشم نمی خورد و کاربران این گوشی موسیقی را از iTunes که روی کامپیوترهایشان قراردارد به گوشی هایشان منتقل می کنند و نمی توانند بطور بی سیم (wirelessly) فایل موسیقی را دانلود کنند.
علاوه بر سرویس دهی های eMusic و iPhone ، این کمپانی سیستم های Napster و Yahoo Music Unlimited To Go را بطور نامحدود بعنوان یک انتخاب برای مشتریانش ارتقا داده است تا بتوانند آهنگ ها را از کامپیوترها به گوشی های تلفن انتقال دهند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”