شرکت foonzMobile سرویس گفت وگوی جمعی را ازطریق پیام کوتاه ارایه کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

شرکت foonzMobile سرویس گفت وگوی جمعی را ازطریق پیام کوتاه ارایه کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - شرکت foonzMobile سرویس گفت وگوی جمعی را از طریق پیام کوتاه با استفاده از موبایل ارایه کرد.
بنا به اعلام این شرکت، از این به بعد کاربران در آمریکا می توانند بصورت گروهی از طریق ارسال یک سیگنال تلفن همراه بلافاصله و در هر زمانی که بخواهند بدون هرگونه هزینه اضافی با یکدیگر صحبت کنند.
بنا به این گزارش این شرکت اولین شرکتی است که سرویس گفت و گوی گروهی را برای هر فردی که یک تلفن همراه دراختیار داشته باشد، بدون هیچ هزینه ای بجز هزینه مکالمه معمولی برای هر دقیقه ، فراهم می کند.
برای آغاز مکالمه گروهی،کار بران می توانند از طریق هرتلفن همراه، با نوشتن کلمه START و ارسال آن به 36669 (foonz) اقدام نمایند. به این ترتیب شرکت فونز موبایل با ارسال جواب با استفاده ازیک متن دستورالعمل شروع گفت و گوی جمعی را ارایه می کند.
وقتی کاربر اقدام به مکالمه جمعی می کند شرکت "فونزموبایل" با ارسال پیام فوری برای طرفهای مکالمه به سادگی شماره کاربر دعوت کننده به مکالمه را از طریق یک پیام به گوشی تلفن همراه آنها ارسال می کند.
به این ترتیب ، کاربرانی که به مکالمه جمعی دعوت شده اند به راحتی و بطور اتوماتیک شماره فرد دعوت کننده را گرفته و شرکت فونز موبایل ارتباط طرفین را برای گفت و گوی جمعی برقرارمی کند.
چنانچه تعدادی ارتباط با تعدادی از دعوت شدگان به گفت و گو برقرارنشد، فرد دعوت کننده می تواند از همان طریق برایشان پیام بگذارد و به این ترتیب گردش مدار گفت و گوی جمعی تمام افراد گروه با تک تک افراد کامل می شود.
کاربرانی که از این طریق پیام دریافت می کنند، متوجه خواهند شد پیام انتظار دریافت کرده اند و درضمن نحوه و دستور العمل بازیابی فرد ارسال کننده برایشان مشخص خواهد شد.
این سرویس جدید با هرتلفن همراه و در هر شبکه carrier قابل استفاده می باشد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”