ظرفیت تولید گوشی به زودی تا 2 میلیون دستگاه افزایش می یابد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ظرفیت تولید گوشی به زودی تا 2 میلیون دستگاه افزایش می یابد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - مدیر عامل کارخانجات مخابراتی ایران گفت: قصد داریم در فاز دوم تولید گوشی تلفن همراه، میزان گوشی های تلفن همراه ITMC رابه سقف دو میلیون دستگاه برسانیم.
مهندس ابراهیم مطلع در گفتگو با خبرنگار "موبنا" اظهار داشت:در برنامه شش ماه اول تولید 300 هزار گوشی تلفن همراه پیش بینی شده است که به تدریج کار را کامل کرده و کیفیت خود را به سمت مطلوبیت بیشتر خواهیم برد.
وی گفت: در فاز بعدی با افزایش ظرفیت طی مدت کوتاهی تعداد گوشی های تولیدی را به میزان 2 میلیون دستگاه می رسانیم .
وی در خصوص استقبال مردم از گوشی های تلفن همراه ساخت داخل تاکید کرد : چنانچه محصولات داخلی باکیفیت مطلوبی به بازار عرضه شود مردم آن را می پذیرند.
مطلع در مورد تنوع محصولات شرکت ITMC گفت: در حال حاضر 3 نوع گوشیITMC با آخرین تکنولوژی روز با تناسب قیمت و مشخصات متفاوتی در خط تولید موجود بوده که از نظر کیفیت قابل رقابت با گوشی های موجود در بازار است.
مطلع همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا گوشی تلفن همراه تولید داخل توان رقابت با گوشی های قاچاق موجود در بازار را دارد افزود : گوشی های تلفن همراه قاچاق شده به دلیل عدم پرداخت حقوق گمرکی ، با قیمت کمتری در بازار عرضه می شوند اما انتظار می رود که قوانین وضع شده در این مورد با جدیت بیشتر اجرا شده و در بازار، تولید و عرضه، رقابت سالم و متعادل حاکم شود.
وی همچنین یاد آورشد: ما در حال انعقاد قرارداد با توزیع کنندگان در بازار هستیم و و در مرحله بعد تبلیغات خواهیم داشت .
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”