ورود گوشی های بازسازی شده در ایران حقیقت دارد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ورود گوشی های بازسازی شده در ایران حقیقت دارد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - مدیر عامل شرکت "خدمات طلایی نیا" وارد کننده گوشی های نوکیا گفت: به تازگی گوشی های کارکرده پس از بازسازی ظاهری وارد بازار گوشی شده و به عنوان گوشی های نو فروخته می شوند.
به گفته بسیاری از فعالان بازار گوشی بیشترین سهم بازار قاچاق گوشی در ایران را به ترتیب برند های موتورولا، نوکیا و سونی اریکسون تشکیل می دهند.
"محمد حسن صدری" مدیر عامل شرکت نیا در گفت و گو با خبرنگار موبنا با بیان اینکه گوشی های بازسازی شده توسط قاچاقچیان وارد بازار می شود، گفت: اکثر این گوشی ها در رده گوشی های گران قیمت و پرفروش هستند.
وی به نحوه عملکرد قاچاقچیان اشاره کرد و گفت: بسیاری از اپراتورهای جهان برای فروش سیم کارت های خود به مشتریان ، گوشی هدیه می دهند و به آنان اعلام می کنند که در صورت نارضایتی ازگوشی خود ، می توانند آن را تعویض کنند.
وی افزود: گوشی های که کمتر از سه ماه از سوی مشتریان خارجی مرجوع می شوند ، به جای عودت به کارخانه ، توسط دلالان گوشی های کارکرده خریداری می شوند.
صدری توضیح داد: قاچاقچیان گوشی در ایران ، پس از خرید این گوشی ها در کشورهای دیگر و وارد کردن آنها گوشی ها به داخل کشور ، با تعویض قاب، باطری و لوازم موجود در یک جعبه کامل گوشی، کالای خود را با عنوان گوشی نو در بازار ایران می فروشند.
شرکت خدمات طلایی نیا یکی از چهار واردکننده رسمی گوشی های نوکیا به ایران است که ظرف یک سال اخیر فعالیت خود را تا حد قابل توجهی کاهش داده است.
این شرکت از سه هفته گذشته و در پی لغو طرح رجیستری گوشی تلفن همراه ، تنها گوشی های مقرون به صرفه و ارزان قیمت را به بازار عرضه می کند.
صدری در این باره توضیح داد: به دلیل ناتوانی در رقابت با قاچاقچیان گوشی توان رقابت با آنان را در گوشی های گران قیمت و روز نداریم.
وی افزود: پس از لغو طرح رجیستری تنها برای بقا در بازار ایران ، می توانیم گوشی های مقرون به صرفه و ارزان قیمتی که سود آن برای قاچاقچیان کمتر است، وارد کنیم.
در حال حاضر مدل های 2610، 1110، 2610، 2310، 6020، 6080 و6070 از جمله گوشی های موجود نوکیا با گارانتی خدمات طلایی نیا در بازار تهران موجود است
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 70
تاریخ عضویت: شنبه 6 مرداد 1386, 1:52 am
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار
تماس:

پست توسط RamCo »

چنین گوشی های دست دوم در قالب گوشی نو در بازار فراوان هستن و حتی در این چند ماه بیشتر هم شده من مدل هایی که باید در خرید آنها دقت بیشتری بکنید رو در اینجا می نویسم.
Nokia : 1100 - 1101 - 1110 - 1110i - 1112 - 1600 - 2600 - 2610 - 2310 - 7610 - N70 - N73
Sony Ericsson : k750 - w700 - w810
Motorola : V3 - V3i

اینها مدلهایی هستن که من خودم به شخصه تعداد زیادی از اونها رو در قالب گوشی های آکبند اما با مادر برد های دست دوم و تعمیری دیدم!
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”