صدر نشینی نوکیا

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

صدر نشینی نوکیا

پست توسط DJ.HAMED »

نوکیا همچنان بیشترین سهم را در بازار تلفن همراه دراختیاردارد

تصویر

موبنا -– سایت اینترنتی Macworld اعلام کرد که نوکیا در فصل دوم سال جاری میلادی از نظر میزان فروش گوشی تلفن همراه در صدر نشسته است و سامسونگ و موتورولا به ترتیب دوم و سوم شدند.
این گزارش حاکی است که سهم نوکیا از بازار فروش در فصل دوم سال جاری 37درصد ، سامسونگ 7/13 درصد و موتورولا 13درصد بوده است.
بنابرآمارIDC ، این موفقیت به کمپانی سامسونگ این امتیاز را داد تا در رقابت بازار فروش شرکت موتورولا را از رتبه دوم به پایین تنزل دهد.
گزارش ها مراکز مختلف اقتصادی حاکی است که موتورولا در فصل دوم سال گذشته 9/51 میلیون گوشی فروخته که این رقم در سال جاری 5/35میلیون دستگاه بوده است.
سهم سونی اریکسون دربازار فروش تلفن همراه 1/9 درصد و ال – جی الکترونیک 7درصد اعلام شد.
بر اساس این گزارش، فروشندگان در طول فصل دوم 7/272 میلیون گوشی تلفن همراه هوشمند به مشتریان عرضه کرده اند که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته 5/16 درصد افزایش نشان می دهد.
این درحالی است که میزان فروش گوشی تلفن همراه در کشورهای صنعتی که خریداران به راحتی گوشی خودشان را جایگزین می کنند، کاهش یافته است.
گزارش مرکز تحلیلی Strategy Analytics ، نیز حاکی از آن است که شرکت موتورولا در این رده بندی بعد از سامسونگ قرارداده است.
آمار فروش گوشی تلفن همراه در بازار جهانی با اندکی با اندکی تفاوت ، 258 میلیون دستگاه اعلام شده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش نشان می دهد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”