هیچ دستگاهی جایگزین تلفن همراه نیست

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

هیچ دستگاهی جایگزین تلفن همراه نیست

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا- شما چقدر گوشی تلفن همراه خود را دوست دارید؟ با اینکه این سئوال ممکن است احمقانه به نظر برسد اما پاسخ دادن به آن سخت است. واقعیت این است که همه ما تا حدی به گوشی های خود علاقه مند هستیم. چرا که علاوه بر اینکه نیازهای ارتباطی مان را بر طرف می کنند، چندین قابلیت دیگر را نیز در خود دارند.
امروزه دیگر کسی مجبور نیست چندین وسیله را مانند دوربین، واکمن و PDA (رایانه های جیبی) را با خود حمل کند چرا که تلفن های همراه تمامی احتیاجات را برآورده می سازنند.
به گزارش سایت freepressreleases این روزها گوشی های سری N نوکیا بسیار پرفروش هستند. برای مثال نوکیا N95 تمام نیازهای شما را به تکنولوژی دیجیتال برآورده می سازد. صفحه نمایشگر با رزولوشن بالا، دوربین با کیفیت، موسیقی، موقعیت یاب جهانی،بازی، اینترنت از تجهیزات این گوشی هستند.
از دیگر گوشی های پرطرفدار، گوشی های سری U سامسونگ نیز از دیگر گوشی های پرطرفدار در سراسر جهان هستند که با فروش خوبی مواجه هستند. این گوشی ها مجهز به دوربین و خروجی صوتی فوق العاده با کیفیت هستند، همچنین از قابلیت دسترسی به اینترنت، پخش انواع فایل های صوتی، بازی، و بعضی مدل های آن از خروجی تلویزیون و نرم افزار بررسی اسناد برخوردارند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”