ماژلان جدیدترین گوشی های تلفن همراه خود را معرفی کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ماژلان جدیدترین گوشی های تلفن همراه خود را معرفی کرد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - کمپانی Magellan جدیدترین گوشی تلفن همراه از سری Triton Handheld GPS را با واسط کاربری و صفحه اسکرین جدید به بازار معرفی کرد.
به گزارش سایت اینترنتی Mobilewhack ،ماژلان شش گوشی از سری تریتون ازائه کرد که دارای صفحه کنترل تاچ اسکرین تمام رنگی و توانایی ضبط وضمیمه کردن فایل های صوتی به فایل های فرعی است.
سری گوشی های مذکور همچنین در زمره محدود گوشی های تلفن همراه دارای تجهیزات جی - پی – اس بوده و دارای یک دوربین 2 مگاپیکسلی وهمچنین قطب نمای دیجیتالی ،فشارسنج (هواسنج) ، Flashlight و سرعت سنج IPX-7 و در عین حال ضدآب نیز است.
با اتحاد اخیر بین Magellan و National Geographic ، برای اولین بار در گوشی های مجهز به GPS ، کاربران این گوشی ها می توانند نقشه های جغرافیایی (نقشه برداری ) مورد نظرشان را دریافت کنند.
همچنین Triton 2000 دارای صفحه نمایش QVGA touch screen 7/2 اینچی ،SD card slo ، بلندگو، میکروفن و چراغ قوه است و از ماه سپتامبر با قیمت 499دلار در آمریکای شمالی و از ماه اکتبر در اروپا عرضه می شود.
گوشی تریتون 1500 تقریبا با مشخصات فوق ولی بدون دوربین با قیمت خرده فروشی 339 دلار وارد بازار می شود.
گوشی های تریتون 500 با قیمت 249 دلار ، تریتون 400 به بهای 199دلار، تریتون 300 به قیمت 149دلار و تریتون 200 به بهای 129دلار به فروش خواهد رسید.
این گوشی ها دارای صفحه نمایش رنگی 2/2اینچی QVGA ، سرعت سنج IPX-7 با قیمت های زیر ارایه می شود.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”