ارزان ترین گوشی تلفن همراه به بازار آمد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ارزان ترین گوشی تلفن همراه به بازار آمد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - جدیدترین گوشی آلکاتل OT-E201 ارزان ترین گوشی تلفن همراهی است که تا کنون به بازار جهانی عرضه شده است.
قیمت این گوشی آن تنها 15 پوند است یعنی کمتر از پولی که برای خرید شارژر یدک برای نوکیا N95 پرداخت می کنید.
به گزارش سایت t3.co ، اگر شما گوشی ارزان قیمت آلکاتل OT-E201 را بالای نوکیا N95 قرار دهید هر دو فوراً تبخیر می شوند. زیرا که N95 از تمامی امکانات روز برخوردار است، اما آلکاتل OT-E201 تنها ادعایش داشتن صفحه نمایشگر رنگی، زنگهای پلی فونیک، و کیت هندزفری است.
این گوشی برای کسانی که به تنوع اعتقاد دارند و نمی توانند از یک گوشی در دراز مدت استفاده کنند بسیار به صرفه است زیرا می توانند به راحتی به دلیل ارزان بودن پس از مدتی آن را به دور اندازند.
البته زمانی که از آن استفاده می کنید، مراقب باشید که کسی گوشی شما را نبیند!
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

ایران هم اومده؟ قیمتش به ریال چقدر میشه؟من گوشیم خراب شده.خواستم برای دم دست برم یک 1110i بگیرم.اگه این تو ایران باشه خیلی عالیه... :-(
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

Ma3ouD, :razz: :razz:

اين
وشي تازه وارد بازار جهاني شده ياد به زودي به ايرانم ميا قيمتش اونجا به پول ايران ميشه حدود 29هزار تومان ولي ايران بياد فک کنم 40بشه حالا اگه خبري ديدم که امده خبرت مي کنم. :)
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”