پلاتفورم استاندارد لینوکس تا 2008 به بازار می آید

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پلاتفورم استاندارد لینوکس تا 2008 به بازار می آید

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

موبنا - مدیر عامل موسسه لیمو اظهار داشت: بازار تلفن همراه تا سال 2008 شاهد ثمره اقدامات ابتکاری موسسه در راستای توسعه اولین پلاتفورم جهانی لینوکس برای موبایل با استانداردهای صنعتی خواهد بود.
موسسه «لیمو» که در ژانویه سال جاری توسط شش غول تلفن همراه تأسیس شد، با هدف ارائه یک پلاتفورم استاندارد لینوکس برای گوشی های همراه که از خلاقیت بیشتری برخوردار است، وارد عمل شده است.
"مورگان گیلیس"، مدیر عامل لیمو اظهار داشت: ساخت پلاتفورم واحد و استاندارد لینوکس که از APIهای متدوال (واسطهای برنامه نویسی برنامه ها) استفاده می کند، توجه بازار و صنعت را برای همکاری با این گروه به خود جلب می کند.
وی گفت: تلفن های همراه با سیستم عامل لینوکس هم اکنون در بازار برخی از کشورها از جمله چین و ژاپن وجود دارند ولی فناوری این سیستم عامل های منحصر به فرد است و پلاتفورم آن باز و استاندارد نیست.
علاوه برموتورولا، NEC، پاناسونیک، سامسونگ و اپراتورهای وودافون و دوکومو که بنیان این گروه را نهاده اند، چندین شرکت بزرگ دیگر نیز به هسته مرکزی این موسسه اضافه شده اند.
اخیرا موسسه لیمو اعلام داشته است که شرکت طراح برنامه های جاوای Aplix، Celunite ، LG، شرکت بهینه سازی نرم افزار Wind River و ضد ویروس مکافی به هسته مرکزی این موسسه ملحق شده اند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”