نرم‌افزار سخنگوی گردشگری ساخته شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

نرم‌افزار سخنگوی گردشگری ساخته شد

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

تالیانیوز - یک شبکه اینترنتی هنگ‌کنگی اقدام به تولید نرم‌افزاری برای تلفن‌همراه به صورت سخنگو برای راهنمایی گردشگران این کشور کرده‌است.
به گزارش تالیانیوز، این نرم‌افزار با معرفی مکان‌های تفریحی و گردشگری کشور هنگ‌کنگ و راهنمایی مسیر دسترسی به این‌ مکان‌ها، قابل استفاده برای تمام گردشگران کشور هنگ‌کنگ است.
پیش از این نیز نرم‌افزار مشابهی برای استفاده گردشگران از مکان‌های تفریحی شهر پاریس تولید شده بود.
نرم‌افزار گردشگری کشور هنگ‌کنگ با نام Mobile Host توسط سایت اینترنتی discoverhongkong برای استفاده در تلفن‌همراه گردشگران طراحی و تولید شده است.
این نرم‌افزار به صورت صوتی عمل می‌کند و گردشگران برای استفاده از سیستم سخنگوی این برنامه می‌توانند به صورت آنلاین از آن استفاده کنند و یا فایل‌های صوتی مسیر‌ها و مکان‌ها مورد نیاز خود را از طریق وب‌سایت این برنامه بر روی تلفن‌همراه خود بارگذاری کنند.
همچنین کاربران شبکه‌های تلفن‌همراه هنگ‌کنگ می‌توانند به وسیله تماس تلفنی با شبکه این نرم‌افزار، از اطلاعات موجود استفاده کنند.
گفتنی است هردو راه، استفاده از اینترنت برای شنیدن فایل‌های صوتی و یا استفاده از تماس تلفنی برای دریافت اطلاعات، به صورت رایگان برای مشترکان امکان‌پذیر است. برای مشترکان تلفن‌همراه خارجی که با استفاده از سرویس رومینگ از شبکه هنگ‌کنگ استفاده می‌کنند نیز تنها هزینه رومینگ محاسبه می‌ش
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”