برخورد با ارسال بلوتوث های مبتذل

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

برخورد با ارسال بلوتوث های مبتذل

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر

رييس پليس مبارزه با مفاسد اجتماعي ناجا، افزود: در رابطه با انتشار بلوتوث‌هاي مبتذل و خانوادگي هم اكنون تعدادي در بازداشت هستند و افرادي نيز تحت تعقيب قرار دارند. به دنبال اين هستيم افرادي كه در اين فيلمها و كليپ‌ها براي اشاعه‌ فساد نقش داشته‌اند را شناسايي و دستگير كنيم.

رييس پليس مبارزه با مفاسد اجتماعي با تاكيد بر اين كه پليسي به نام «پليس موبايل» نداريم، گفت: «اينطور هم نيست كه كاري نداشته باشيم»

روزبهاني از شناسايي مراكز رد و بدل بلوتوث‌هاي مبتذل در خلال اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي خبر داد و گفت: در صورتي كه مطلع شويم، افرادي، فيلمهاي مبتذل يا خانوادگي كه به دستشان افتاده را منتشر مي‌كنند، وارد عمل شده و به شدت با مرتكبان اين قبيل جرايم برخورد مي‌كنيم.

وی افزود: طبق قانون، ورود، توليد، پخش و استفاده از فيلمها و تصاوير مبتذل و مستهجن جرم است، چه در تلفن همراه باشد و چه در سي‌دي و يا هر جاي ديگر.

وي از اشاره به شگرد پليس در خصوص چگونگي شناسايي مراكز ارسال بلوتوث‌هاي مبتذل و موقعيت مكاني آنها خودداري كرد و گفت: در هر صورت، اگر ما به باند فساد يا توزيع كننده مشروبات‌الكلي و يا فردي كه از يك جاي غيرمجاز با گوشي تلفن همراه تصويربرداري مي‌كند، بر بخوريم، تلفن همراه اين فرد يا افراد را كنترل كرده و گاه نيز ممكن است به مراكز اصلي ردوبدل بلوتوث دست پيدا كنيم. اين در حاليست كه براي نمونه ممكن است پدر يك جوان با ما تماس بگيرد و اعلام كند كه در گوشي تلفن همراه پسرش تصاوير مبتذل وجود دارد و مي‌داند كه پسرش اين تصاوير را از كجا گرفته است.

سردار روزبهاني همچنين به برخورد با اطلاعات نوشتاري در گوشي‌هاي تلفن همراه نيز اشاره كرد و در پاسخ به پرسش خبرنگار ايسنا براي توضيح بيشتر اظهار كرد: نمي‌خواهيم وارد جزييات شويم.

وي در عين حال تاكيد كرد: نمي‌توانيم اجازه دهيم كه دشمن هر كاري مي‌خواهد بكند؛ ما هم كار اطلاعاتي مي‌كنيم و گاه مي‌گيريم تا ببينيم چه هست و چه نيست؟

رييس پليس مبارزه با مفاسد اجتماعي ناجا، افزود: در رابطه با انتشار بلوتوث‌هاي مبتذل و خانوادگي هم اكنون تعدادي در بازداشت هستند و افرادي نيز تحت تعقيب قرار دارند. به دنبال اين هستيم افرادي كه در اين فيلمها و كليپ‌ها براي اشاعه‌ فساد نقش داشته‌اند را شناسايي و دستگير كن
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”