ماجراهای جدید 'دنیس خطر' و 'دان بی کله' در تلفن های همراه

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

ماجراهای جدید 'دنیس خطر' و 'دان بی کله' در تلفن های همراه

پست توسط DJ.HAMED »

تصویر


موبنا- ماجراهای جدید کمدی با شخصیت هایی چون "دنیس خطر" (Dennis the Menace) و "دان بی کله" (Desperate Dan) به زودی در تلفن های همراه برای بچه ها به نمایش در خواهد آمد.
به گزارش روز دوشنبه پایگاه اینترنتی "تایمز آنلاین"، تم اصلی این برنامه ها از یکسری داستان های کمدی قدیمی انگلیسی مربوط به 90 سال پیش گرفته شده است و با ایجاد تغییرات و اصلاحاتی متناسب با حال و هوای قرن بیست و یکم شخصیت های جدیدی چون دنیس خطر و دان بی کله خلق شده است.
در این طرح جدید که گفته می شود با کمدی های مرسوم و متداول انگلیسی به رقابت خواهد پرداخت ، ناشران به دنبال راه هایی هستند تا هزینه ها را بطور قابل ملاحظه ای کاهش دهند و خوانندگان را با ارسال تصاویر کاریکاتور از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه ، به سوی خود جذب کنند.
بر اساس این گزارش اپراتورها نیز به دنبال روشی هستند تا از طریق آن بتوانند صدای حقیقی را مطابق با صحنه های تصویری همراه کنند همان گونه که در داستان های کارتونی متداول و مرسوم مشاهده می شود.
برخلاف کمدی های قدیمی، سرویس جدید به این گونه کار می کند که کارتون ها را مستقیم و بصورت نمایش دیجیتال اسلایدها برای مشتریان ارسال می کنند به این شکل که نوارهایی متشکل از 12 فریم به فایل های دیجیتالی تبدیل شده و سپس با استفاده از تکنولوژی MMS به گوشی های تلفن همراه افراد ارسال می شوند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”