نوجوانان آمريکايي و اروپايي از موبايل درست استفاده نمي‌كنند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
پست: 3047
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 9:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

نوجوانان آمريکايي و اروپايي از موبايل درست استفاده نمي‌كنند

پست توسط Farhad3614 »

تاليانيوز- از هر 5 نوجوان آمريکايي يکي از تلفن همراه براي صحبت کردن با افرادي استفاده مي کند که از نظر والدينشان افراد مناسبي محسوب نمي شوند.

به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز به نقل از pocket-lint بررسي عملکرد 200 نوجوان 13 تا 18 ساله انگليسي، آلماني و آمريکايي مويد اين مساله است.

تحقيق مذکور همچنين ثابت مي کند والدين نظارت کافي بر نحوه استفاده فرزندانشان از تلفن همراه ندارند و نوجوانان هم از اين مساله سوء استفاده مي کنند.

گفتني است بيش از 80 درصد نوجوانان آلماني و انگليسي گفته اند که در اين زمينه با هيچ محدوديتي از سوي والدينشان مواجه نيستند و 52 درصد آنها هم در زمان حضور در مدرسه از موبايلشن استفاده مي کنند. نوجوانان آمريکايي و انگليسي دو برابر بيش از همتايان آلمانيشان به بارگذاري موسيقي يا بازي کردن با موبايل در مدرسه علاقه دارند. با اين حال انگليسي ها بيش از ديگران اهل سوء استفاده از تلفن همراه براي مکالمه با افراد نامناسب هستند.

گفتني است اروپايي ها براي مقابله با اين مشکل درصدد راه اندازي نهاد اروپايي ويژه اي موسوم به Parent Patrol هستند که راهنمايي ها ي لازم در اين مورد را به والدين نوجوانان و کودکان ارائه دهد
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”