نوكيا N73 رمضان اديشن !!!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
پست: 778
تاریخ عضویت: جمعه 26 آبان 1385, 3:04 pm
محل اقامت: ..مازندران..
سپاس‌های دریافتی: 75 بار

نوكيا N73 رمضان اديشن !!!

پست توسط ghadami2005 »

«نوکيا» بزرگترين توليد کننده تلفن همراه در دنيا، به مناسبت ماه مبارک رمضان يک مدل از تلفن‌هاي همراه سري «n» خود را با ويژگي‌هاي اين ماه سازگار کرده است.

به گزارش مهر، نوکيا با توجه به نزديکي ماه مبارک رمضان که امسال از 13 سپتامبر (22 شهريور) آغاز مي‌شود، تلفن همراه N73 خود را براي بازارهاي خاورميانه و شمال آفريقا با ويژگي‌هاي اين ماه سازگار کرده است.

براساس گزارش وب نيوز، اين تلفن همراه سفيد رنگ بوده و با شرايط مشتريان مسلمان هماهنگ شده است. براي مثال اين تلفن همراه پنج بار در روز زنگ مي‌زند و وقت نماز را يادآوري مي‌کند. همچنين داراي يک تقويم اسلامي و شاخص جهت قبله است.
برنامه هاي جانبي «حج» و «عمره» از ديگر امکانات اين تلفن همراه است که تمام اطلاعات مربوط به زائران خانه خدا، روزه داران و قوانين مربوط به ماه مبارک رمضان را درخود جاي داده است.

علاوه براين، نسخه ويژه ماه مبارک رمضان تلفن همراه N73 داراي دو کتاب الکترونيک اسلامي است که يکي مربوط به زندگي پيامبر اسلام و ديگري يک فرهنگ لغت جهاني به زبان‌هاي انگليسي، عربي، فارسي، اردو و فرانسوي است.

همچنين به کمک اين تلفن همراه کاربر مي‌تواند از طريق پيام کوتاه و «ام.ام.اس» کارت تبريک حلول ماه مبارک رمضان را ارسال کند.

اين دستگاه جديد از هفته آينده در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: بازتاب
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”