تلفن‌همراه همبازی جديد کودکان

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1258
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 دی 1385, 12:01 am
محل اقامت: www.ir-dl.ir
سپاس‌های ارسالی: 2151 بار
سپاس‌های دریافتی: 1069 بار
تماس:

تلفن‌همراه همبازی جديد کودکان

پست توسط nt »

نتايج يك تحقيق شگفت انگیز كه توسط سایت moneysupermarket.com در انگليس صورت گرفت، نشان مي دهد که نزدیک 23 درصد کودکان 3 تا 6 ساله از تلفن همراه استفاده می کنند.
اين تحقیقات همچنان نشان می دهد که تلفن همراه تبدیل به وسیله ای ضروری برای بچه ها در تمام سنین شده و بیش از نیمی از کودکان بین 3 تا 15 ساله (52 درصد) به طور معمول دارای 1 گوشی هستند.
به گزارش گروه ترجمه موبنا به نقل از سایت easier ،این مساله بیانگر این واقعیت است که امروزه سن استفاده کودکان از موبایل هر روز کمتر و کمتر می شود.
همچنين آمارها نشان می دهد که تقریباً تمام نوجوانان 13 تا 15 انگلیسی (94 درصد) تلفن همراه دارند.
تحقیقات جدید نشان می دهد که والدین نمی توانند فرزندان خود را در استفاده از موبایل کنترل کنند.
اغلب والدین مدت زمان و نحوه استفاده فرزندان از موبایل را محدود کرده اند و بیش از سه چهارم آنها (76 درصد) تنها به فرزندان خود اجازه داشتن گوشی های اعتباری (pay-as-you-go) را می دهند. اما باز هم برخی والدین درباره نحوه و میزان استفاده فرزندان از تلفن همراه نگران هستند.
برای مثال 36 درصد از والدین اظهار داشته اند که به طور فعال فرزندان خود را از دسترسی به اینترنت موبایل محروم کرده اند.
این تحقیق همچنین نشان می دهد که 32 درصد از والدین از دانلود زنگ موبایل و تصاویر پس زمینه توسط فرزندان خود جلوگیری می کنند.
"راب بارنز" رئیس بخش موبایل و پهن باند سایت moneysupermarket می گوید: خریداری تلفن همراه برای فرزندان برای والدین آرامش خیال می آورد زیرا همیشه می توانند با آنها در تماس باشند. اما والدین باید یکسری عوامل را در نظر داشته باشند.
وی افزود: پس از خریداری گوشی فراموش نکنید که درباره استفاده از اینترنت به آنها هشدار دهید به علاوه می توانید فیلترهای مخصوص تلفن همراه را برای جلوگیری از ورود به برخی سایت های مخصوص در موبایل فرزندان خود نصب کنید.
وی افزود: تصمیم گیری درباره خرید گوشی برای فرزندان امر دشواری است، زیرا هنوز در بازار تلفن همراه نرم افزارها و برنامه های محافظتی کافی ارائه نشده است.
وی اظهار امیدواری کرد که با افزایش روزافزون کودکان از تلفن همراه شبکه های تلفن همراه محدودیت های بیشتری را برای جلوگیری از استثمار آنها ایجاد کنند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”