پيشرفته ترين گوشي تلفن همراه ساخت ايران به بازار آمد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پيشرفته ترين گوشي تلفن همراه ساخت ايران به بازار آمد

پست توسط DJ.HAMED »

پيشرفته ترين گوشي تلفن همراه كه مجهز به جديدترين سيستم هاي گوشي تلفن همراه دنياست، در داخل كشور طراحي، توليد انبوه و روانه بازار شد.

متخصصان، كارشناسان و مهندسان ايراني شركت كارخانجات مخابرات ايران موفق به طراحي، ساخت و توليد انبوه ٣مدل جديد گوشي تلفن همراه شدند كه هم اكنون به بازار عرضه شده است. گوشي تلفن همراه مدل ٩١٩٠، مدل ٧١٩٠و مدل ٣١٩٠، مدل هاي گوشي تلفن همراه ساخت داخل كشور است كه به بازار عرضه شد. بلوتوث، mp3، mp4، موزيك، فيلم و عكس، سيستم جديدflash -t، مموري كارت، دوربين ٢مگاپيكسل، سيستم جديد صوتي تكرار شماره (پس از گرفتن هر شماره اين سيستم، شماره گرفته شده را به صورت صوتي بيان مي كند)، ذخيره ١٢٠ساعته باتري در حالت استندباي، ذخيره ٣ساعته باتري در زمان مكالمه، دارابودن سيستم وب كم اتصال به رايانه، دارابودن نرم افزار فارسي اورجينال و فلش از جمله شاخص ها و ويژگي هاي گوشي تلفن همراه مدل ٩١٩٠توليد داخل است. قيمت فروش گوشي تلفن همراه مدل ٩١٩٠، يك صد و ٩٠هزار تومان، مدل ٧١٩٠، يك صد و ٧٥هزار تومان و قيمت مدل ٣١٩٠، يك صد و ١٥هزار تومان تعيين شده است.
شركت كارخانجات مخابرات ايران تا پايان امسال ١٠مدل ديگر گوشي تلفن همراه جديد را با اندازه و شكل هاي متنوع كه هم اكنون در مرحله طراحي است، توليد و روانه بازار خواهد كرد. به گفته عضو هيئت مديره شركت كارخانجات مخابراتي ايران، در حال حاضر گوشي هاي تلفن همراه ايران بانام itmc داراي گواهي كيفيت از اروپا و نيز آمريكاست.
Captain II
Captain II
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

پست توسط ta.abad »

فقط اميدواريم يک بار مصرف نباشه ...!!! :-x

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

پست توسط machkol »

این عکس ها را نمی دانم مربوط به این گوشی است یا نه.اما گوشی ایرانی است.
GLX
سلام
من مهدی سهیل مدیر دفتر فنی شیراز در بخش کامپیوتر شرکت تعاونی ۱۹۴ پیشرو رایانه فارس یا همان تولید کننده گوشیهای glx در شیراز هستم
هر نوع اطلاعاتی که در مورد گوشی خواستید در خدمتم عکس و ….
ولی واقعا گوشی با این امکانات و قیمت و کیفیت نو بره اینو عین حقیقت میگم من خودم از مدل ۳۶۶۰ استفاده میکنم و تا الان تمام تستها را با موفقیت طی کرده.
راستی یکی از امکانات جالبش براتون بگی که عوض کردن عکس یا اهنگ با حرکت دسته یعنی اگه گوشی رو به طرفه جلو تکون بدیم میره اهنگ بعد یا بلعکس که فکر نکنم هیچ گوشی همچین امکاناتی داشته باشه.
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
قابلی نداشت.
غیر ممکن است که در نهایت آنچیزی نشویم که مردم فکر می کنند هستیم.
ژولیوس سزار
Captain II
Captain II
محل اقامت: کرمان
سپاس‌های ارسالی: 1523 بار
سپاس‌های دریافتی: 1169 بار

پست توسط SA@M »

چرا عزیز گوشی nokia 5500 sport این قابلیتو داره!
اندکی صبر...
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-ميدان خراسان
سپاس‌های دریافتی: 26 بار

پست توسط jabbar sing »

machkol, عزيز
ميشه لطف کنيد يک اطلاعاتي درباره سيستم عامل و کيفيت LCD اين گوشي در اختيارمون قرار بديد
متشکرم.
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”