وشی V8 Luxury موتورولا روانه بازار شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
پست: 5147
تاریخ عضویت: شنبه 30 اردیبهشت 1385, 2:30 pm
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

وشی V8 Luxury موتورولا روانه بازار شد

پست توسط DJ.HAMED »

 تصویر 

تالیانیوز - دومین شرکت تولید کننده تلفن‌همراه جهان موسوم به موتورولا، گوشی جدید خود را در بازارهای تلفن‌همراه آمریکا عرضه کرد.
به گزارش تالیانیوز، گوشی جدید موتورولا با نام V8 Luxury از سری محصولات MotoRazr2 این شرکت می‌باشد که قرار است از طریق شرکت خدماتی MotoStore در دسترس مشترکان تلفن‌همراه آمریکایی قرار بگیرد.
مسؤولان شرکت موتورولا ادعا کرده‌اند که، این گوشی می‌تواند بهترین گزینه برای افرادی که قصد دارند از تلفن‌همراه خود برای مکالمات صوتی و سایر امکانات و سرویس‌های مخابراتی بهره‌مند شوند، محسوب می‌شود. این گوشی با طراحی زیبایی که دارد، می‌تواند نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.
گفتنی است گوشی جدید موتورولا با طراحی از گوشی MotoRazr8 ساخته شده است و با روکشی از طلا، به مشترکان عرضه می‌شود.
همچنین در بخش عمده این گوشی از فلز مشکی رنگ براقی استفاده شده است که چهره خاصی به این گوشی بخشیده است. همچنین در بخش کلید راهبری این گوشی از رنگ طلایی استفاده شده است و کنار لنز دوربین آن، الماس‌های تراشیده شده به کاربرده‌اند.
گوشی MotoRazr2 V8 Luxury قرار است از سوی شرکت MotoStore به قیمت 99/679 دلار به مشترکان آمریکایی عرضه شود. گفتنی است این گوشی روی شبکه مخابراتی GSM کار می‌کند و به صورت آزاد و بدون قرارداد کارکرد روی شبکه مخابراتی خاصی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”