لغو امتیاز ایرانسل!!! (خصوصي سازي به سبک ايراني)

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

لغو امتیاز ایرانسل!!! (خصوصي سازي به سبک ايراني)

پست توسط atropak »

آیا مجوز ایرانسل لغو می شود ؟
این خبر را اولین بار که دیدیم بی توجه از کنارش گذشتیم زیرا خبر آنقدر زرد و غیر واقعی به نظر می رسید که ارزش پرداختن به آن در سایت وجود نداشت .
البته هنوز هم هیچ منبع آگاهی خبر را تایید نکرده است اما کمی از حالت شایعه فراتر رفته و گویی اخطار مخابرات به ایرانسل جدیست .
البته نه آنقدر جدی که لغو امتیاز شود . ولی به هر حال خبرهایست و شایعه هم نیست و ما نیز مثل شما بیشتر از این نمیدانیم که ایرانسل از وزارت ارتباطات اخطار نامه رسمی دریافت کرده است . البته در تنها جای دنیا که یک رقیب به رقیب دیگر اخطار نامه کتبی و تهدید مبنی بر لغو امتیاز می دهد ایران است .. هنوز تا خصوصی سازی واقعی در این کشور سالها فاصله داریم
منابع آگاه درشرکت مخابرات ایران اعلام کردند که به علت نارضایتی عمومی از عملکرد شرکت ایرانسل و عدم توجه به تذکرات مکرر، این شرکت به زودی لغو امتیاز خواهد شد.
ایرانسل به عنوان اولین اوپراتور خصوصی و دومین اوپراتور مطرح کشورمان بارها از سوی شرکت مخابرات کشور با تذکرات جدی مواجه شده بود.
به نظر می رسد نوع خدمات وبازار کساد سیم کارتهای دولتی از علل این اقدام شرکت مخابرات ایران می باشد
 [External Link Removed for Guests] 
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

مخابرات معلوم نیست چه قدر ضرر کرده و چه قدر سوخته که داره این کارهارو میکنه.
تا جایی می دونم کسی از ایرانسل ناراضی نیست همه از همراه اول ناراضی هستند.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6691 بار
سپاس‌های دریافتی: 12081 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

ابلته مخابرات چنين غلطي نمي تونه بكنه (‌ شما بخونيد نمي تونه هيچ گ..ي بخوره! ) مثلا مردم از مخابرات ( شما بخونيد دزد بزرگ ) رضايت دارن ؟ در ضمن پشت ايرانسل هم خيلي گرمتر از اين حرفهاست .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط atropak »

صد البته هيچ کاري نمي تونه بکنه ، ايرانسل رقيب سر سخته همراه اول شده ، تنها مشکل ايرانسل اينکه آنتن دهي خوب ي نداره که در آينده ي نه چندان دور اين مشکل برطرف مي شه و ايرانسل بهترين مي شه...
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

پست توسط hamidreza6620 »

بابا چي بيخودي شلوغش كردين! اين ايرانسل چي داره كه اين قدر ازش طرفداري مي كنين؟ مگه با چهارتا سيم كارت آشغال 15000 توماني كه حتي تو فضاي باز هم آنتن نمي ده، ميشه با همراه اول كه حتي تو تونل هاي مترو هم آنتن داره، رقابت كرد؟؟؟!!! GPRS ايرانسل كه فقط در حد يه اسم و شعاره و ما كه خر شديم و فقط به خاطر GPRS رفتيم ايرانسل خريديم، الان مثل ... پشيمونيم. خدا شاهده كه من تو يك هفته 50 تا SMS زدم، اما فقط 10 تاش به مقصد رسيد!!! ضمن اينكه اصلا هيچ sms اي رو از اپراتورهاي ديگه نميگرفت!! ايرانسل فقط با استفاده از اصول بازار يابي و شلوغ بازي! تونسته تو ايران گسترش پيدا كنه، وگرنه فقط به درد آموزش موبايل و ارتباطات به بچه هاي 7 ساله ميخوره! من اگه جاي مسئولان مخابرات بودم، خيلي وقت پيش تر جلو گسترش اين شركت كلاهبرداري بين المللي رو مي گرفتم تا اين قدر مردم بدبخت ما رو نچاپن!

مخابرات معلوم نیست چه قدر ضرر کرده و چه قدر سوخته که داره این کارهارو میکنه.
تا جایی می دونم کسی از ایرانسل ناراضی نیست همه از همراه اول ناراضی هستند.

دوست عزيز، مطمئن باش با اومدن ايرانسل، بازار سيم كارت هاي همراه اول هيچ تغييري نميكنه و شايد گرم تر هم بشه! چون به مرور زمان همه پي مي برن كه ايرانسل به جز يه اسم، هيچي نيست!:???:
در ضمن ممنون مي شن اگه لطف كنيد اون منبع آمارگيري تون در مورد رضايت مردم رو بزارين رو سايت تا همه ببينن! :-( :-o :-? :grin:

ابلته مخابرات چنين غلطي نمي تونه بكنه (‌ شما بخونيد نمي تونه هيچ گ..ي بخوره! ) مثلا مردم از مخابرات ( شما بخونيد دزد بزرگ ) رضايت دارن ؟

گذر زمان نشون داده كه كي دزده! اولا كه سيم كارت همراه اول ديگه دولتي نيست، ثانيا، اگه به خدمات همراه اول، GPRS و MMS هم اضافه بشه، ديگه ايرانسل بايد جمع كنه بره، چون همه ي مشتري هاش فقط به خاطر GPRS (كه البته فقط يه اسمه و در عمل چيزي وجود نداره :???: :x ) رفتن سراغش! در ضمن دزد اونيه كه تعرفه ي مكالماتش رو 499 ريال اعلام ميكنه، اما در عمل، 800 ريال محاسبه ميكنه!

صد البته هيچ کاري نمي تونه بکنه ، ايرانسل رقيب سر سخته همراه اول شده ، تنها مشکل ايرانسل اينکه آنتن دهي خوب ي نداره که در آينده ي نه چندان دور اين مشکل برطرف مي شه و ايرانسل بهترين مي شه...

دوست عزيز، به همين خيال باش! شما فكر كردي بقيه همين جور دست رو دست ميزارن و ميشينن نگاه مي كنن كه چه جوري ايرانسل پله هاي ترقي !!!! :???: :::P :-) رو طي ميكنه!!! نه بابا، بقيه هم همين طور ميرن جلو. به ويژه الان كه ديگه همراه اول هم خصوصي شده. مطمئن باش تا يك سال ديگه همون بلايي سر ايرانسل مياد كه بر سر تاليا اومد و اون موقع است كه مسئولان ايرانسل بايد برن غاز بچرونن! :???: :::P :L:L
به ياد دشته باش... امروز، همان فرداييست كه ديروز منتظرش بوديم و همان ديروزيست كه فردا حسرتش را خواهيم خورد...
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط atropak »

GPRS ايرانسل كه فقط در حد يه اسم و شعاره و ما كه خر شديم و فقط به خاطر GPRS رفتيم ايرانسل خريديم، الان مثل ... پشيمونيم. خدا شاهده كه من تو يك هفته 50 تا SMS زدم، اما فقط 10 تاش به مقصد رسيد!!!

هم GPRS ش کار مي کنه ، هم تمام اس ام اس هاش به مقصد مي رسه ، والا براي من که اينجوريه

ايرانسل فقط با استفاده از اصول بازار يابي و شلوغ بازي!

هر شرکتي براي فروش بازاريابي مي کنه ، پس طبيعيه
اگر از شلوغ بازي منظورتون تبليغات زيادشه، که کار واقعا عاقلانه اييه!!!
به بزرگترين سرمايه دار دنيا ( البته قبل از اين که بيل گيتس و اين فوبر بياند) - اسمش را يادم رفته - گفتند اگر تمام سرمايه ات را ازت بگيريم و 10 دلار بهت بديم چي کار مي کني؟
گفت 1 دلارش را سرمايه گذاري مي کنم ، 9 دلارش را تبليغات :eek:

دوست عزيز، مطمئن باش با اومدن ايرانسل، بازار سيم كارت هاي همراه اول هيچ تغييري نميكنه و شايد گرم تر هم بشه! چون به مرور زمان همه پي مي برن كه ايرانسل به جز يه اسم، هيچي نيست!

خيلي تاثير داشته که هم باعث شده قيمت سيم کارتهاي همراه اول به شدت بياد پايين که يک ضرر براي همراه اول بود ، هم باعث شده که مردم به جاي خريد از همراه اول از ايرانسل خريداري کنند ، بيش از 7 ميليون نفر از ايرانسل استفاده مي کنند در صورتي که ايرانسل در 23 مرداد ماه 1385 ثبت شده ( منبع ايرانسل) يعني هنوز ايرانسل يک ساله نشده :-O

در ضمن دزد اونيه كه تعرفه ي مكالماتش رو 499 ريال اعلام ميكنه، اما در عمل، 800 ريال محاسبه ميكنه!

تمامي قيمت هاش دقيقه ، اصلا هم 80 تومان نيست همون 499 رياله ، من از قم با تهران و مشهد صحبت کردم دقيقا همون 499 ريال را انداخت ، اگر اطلاعي در مورد قيمت هاش نداريد لطفا نظر نديد... :-?

دوست عزيز، به همين خيال باش! شما فكر كردي بقيه همين جور دست رو دست ميزارن و ميشينن نگاه مي كنن كه چه جوري ايرانسل پله هاي ترقي

اين دنيا عرصه رقابته پس هيچ کسي آروم نمي شينه ، اين از تبليغات همراه اول کامل مشخصه چون قبل از ايرانسل اصلا يک بار هم تبليغ نمي کرد
مطمئن باش تا يك سال ديگه همون بلايي سر ايرانسل مياد كه بر سر تاليا اومد و اون موقع است كه مسئولان ايرانسل بايد برن غاز بچرونن!

اشتباه مي کني ، ايرانسل پشتيبانيه قويي داره ، شرکت گسترش الکترونیک ایران و ام تی ان اینترنشنال با مسئولیت محدود (MTN International (Mauritius) Limited)، دو سهامدار ایرانسل هستند.

تصویر 

حتي تو فضاي باز هم آنتن نمي ده،

عرض کردم که ايرانسل هنوز يک ساله نشده در صورتي که همراه اول بيش از 15 ساله که داره فعاليت مي کنه ، نصب آنتن هم الکي نيست کلي دنگ و فنگ داره ، نمي شه که هر جا رسيدن يک دونه آنتن بذارند ، توي جام جم مي خوندم که مردم از اين آنتن ها مي ترسند مي گن سرطان زاست به همين خاطر اين آنتن هاي BTS را ماهي يک ميليون يا بيشتر مي گيرند تا بذارند که اين آنتن ها را بالاي خونشون بذارند ، بعضي ها اصلا 10 ميليون بهشون بدي اجازه ي نصبش را نمي دن
حالا اين فقط يک مشکله...
پس نمي تونيد توي چند ماهي که ايرانسل اومده در مورد آنتن دهيش نظر بديد

مطمئن باش تا يك سال ديگه همون بلايي سر ايرانسل مياد كه بر سر تاليا اومد

تاليا بعد از اين همه سال هنوز نتونسته 2 ميليون مشترک جمع کنه :::P دولت براي اينکه تاليا پيشرفت کنه گفته اگر مشترکينت را به 2 ميليون برسوني اجازه ي استفاده از آنتن هاي دولتي را بهش مي ده پس تاليا با ايرانسل اصلا قابل مقايسه نيست.
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

دوست عزیز در جواب این تومار شما یه چیز معلومه خبر رکود قیمت های سیم کارت همراه اول و همین طور افت قیمت.

همون سیم کارت آشغال 15 تومانی 100برابر کاره یه سیم کارت 300هزار تومانی همراه اول رو انجام میده.
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط atropak »

يعني هنوز ايرانسل يک ساله نشده

تصحيح مي کنم که ايرانسل الان 1 سال و 7 ماهه است.
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA »

من از هر دو اپراتور سیم کارت دارم (همراه اول و ایرانسل)

بنظر من ایرانسل تونست قیمتهای ناعادلانه همراه اول رو بشکونه و راهی برای ورود تکنولوزی های جدیدتر نسبت به اون چیزی که قبلا در ایران ارائه میشد رو باز کنه

ولی از نظر کیفیت باید بگم واقعا ایرانسل در سطح پایینی هست ، کاری به نرسیدن sms ها و برقرار نشدن تماسها ندارم به جز اینها شرکت در مورد خدماتی که میده داره غلو میکنه مثلا در مورد کد فعال سازی اینترنت توسط GPRS باید بگم شرکت عمدا این سیستم رو قطع کرده برای افرادی که جدیدا سیم کارت گرفتن یا جدیدا مایل به استفاده از این سیستم شدن .... حالا یا به خاطر این هست که ظرفیت شبکه شون اونقدر نیست که به همه ی مشترکین بتونه سرویس بده یا برای اینکه در این ایام این امکان رایگان هست این کار رو کرده که با توجه به تبلیغ های انجام شده در مورد اینترنت ایرانسل بسیاری مانند من فقط برای استفاده از این امکان سیم کارت ایرانسل رو خریداری میکنن ولی با درهای بسته این شرکت برای یوزرهای جدید مواجه میشن

یعنی این کاری که الان ایرانسل میکنه عین کلاهبرداری هست داره تبلیغ امکانی رو میکنه برای مشترک جدید بدست آوردن که این امکان رو به اونها نمیده
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

پست توسط Achilles »

گرداننده اين ماجرا کسي نيست جز مافيايي که سيم کارت همراه اول را تا میليونها تومان به مردم قالب ميکردند و حالا با حضور ايرانسل بايد شاهد نزول قيمت سيم کارت همراه اول باشند.

تجربه ثابت کرده انحصار، نه تنها جلوي پيشرفت را ميگيرد بلکه باعث فشار بر مصرف کننده ميشود.

در دنياي پيشرفته سعي بر اين است که با درست کردن يک رقيب، انحصار از دست شرکتهاي خاص خارج شود، اما در ايران...

جا دارد مسئولان نظام با درک حساسيت موضوع، جلوي اين اقدام واپسگرايانه را بگيرند.
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72640 بار
سپاس‌های دریافتی: 31669 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

SORENA جان
براي استفاده از GPRS در ايرانسل هيچ نيازي به رمز و کد خاصي نداريد
خيلي ساده فقط اين دو مورد رو ست کنيد در کانکشن GPRS گوشيتون و به راحتي به اينترنت متصل بشيد
Connection Name: Irancell-GPRS
Access Point Name: mtnirancell
در مورد اينترنت ايرانسل قبلا بنده تست کرده بودم بسيار وضعيت وخيمي داشت، اما جديدا کيفيت لااقل براي شيراز خيلي بهتر شده و شخصا از اينترنت اون راضي هستم و بسياري کارهاي مورد نياز رو از بيرون با گوشي انجام ميدم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

پست توسط hamidreza6620 »

خيلي تاثير داشته که هم باعث شده قيمت سيم کارتهاي همراه اول به شدت بياد پايين که يک ضرر براي همراه اول بود

دوست عزیز در جواب این تومار شما یه چیز معلومه خبر رکود قیمت های سیم کارت همراه اول و همین طور افت قیمت.

همون سیم کارت آشغال 15 تومانی 100برابر کاره یه سیم کارت 300هزار تومانی همراه اول رو انجام میده.

دوستان عزيز، کاهش قيمت همراه اول ربطي به ايرانسل نداره و اين نرخ نزولي قيمت، قبل از ورود ايرانسل به بازار شروع شده!

تمامي قيمت هاش دقيقه ، اصلا هم 80 تومان نيست همون 499 رياله ، من از قم با تهران و مشهد صحبت کردم دقيقا همون 499 ريال را انداخت ، اگر اطلاعي در مورد قيمت هاش نداريد لطفا نظر نديد...

خوش تيپ، من اين حرفي که ميزنم با دليل و مدرکه و من روي 4 تا سيم کارت تست کردم! شما برو بيشتر تحقيق کن :-o

اين از تبليغات همراه اول کامل مشخصه چون قبل از ايرانسل اصلا يک بار هم تبليغ نمي کرد

عزيزم، افزايش تبليغات همراه اول به دليل خصوصي شدن اين شرکته و هيچ ارتباطي با ايرانسل نداره.

نمي تونيد توي چند ماهي که ايرانسل اومده در مورد آنتن دهيش نظر بديد

مهم ترين عامل سنجش يک اپراتور، آنتن دهي خطوطش هست! لازم نيست ايرانسل بياد GPRS و MMS و هزار تا کوفت و زهرمار ديگه ارائه کنه، بره آنتن دهيشو بهبود بده!

این کاری که الان ایرانسل میکنه عین کلاهبرداری هست داره تبلیغ امکانی رو میکنه برای مشترک جدید بدست آوردن که این امکان رو به اونها نمیده

با شما کاملا موافقم و اين رو قبلا هم عرض کردم.
به ياد دشته باش... امروز، همان فرداييست كه ديروز منتظرش بوديم و همان ديروزيست كه فردا حسرتش را خواهيم خورد...
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”