لغو امتیاز ایرانسل!!! (خصوصي سازي به سبک ايراني)

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1699 بار

پست توسط Achilles »

hamidreza6620 نوشته شده:
خيلي تاثير داشته که هم باعث شده قيمت سيم کارتهاي همراه اول به شدت بياد پايين که يک ضرر براي همراه اول بود

دوست عزیز در جواب این تومار شما یه چیز معلومه خبر رکود قیمت های سیم کارت همراه اول و همین طور افت قیمت.

همون سیم کارت آشغال 15 تومانی 100برابر کاره یه سیم کارت 300هزار تومانی همراه اول رو انجام میده.

دوستان عزيز، کاهش قيمت همراه اول ربطي به ايرانسل نداره و اين نرخ نزولي قيمت، قبل از ورود ايرانسل به بازار شروع شده!

hamidreza6620,دوست گرامی

شما میتونید با خواندن ابتدایی ترین قانون اقتصاد، یعنی قانون عرضه و تقاضا، براحتی متوجه ارتباط ایرانسل و افت قیمت سیم کارت همراه اول بشید !!!

چیزی که برای من عجیبه، تعصب برخی از دوستان به همراه اوله .

براستی چرا ما باید ناخودآگاه در جهت منافع این دکان شمشیر بزنیم؟

چه چیز ایرانسل این دوستان را آزار میدهد؟
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak »

دوستان عزيز، کاهش قيمت همراه اول ربطي به ايرانسل نداره و اين نرخ نزولي قيمت، قبل از ورود ايرانسل به بازار شروع شده!

ولي به هر حال اين نزول خيلي سرعت يافته

مهم ترين عامل سنجش يک اپراتور، آنتن دهي خطوطش هست! لازم نيست ايرانسل بياد GPRS و MMS و هزار تا کوفت و زهرمار ديگه ارائه کنه، بره آنتن دهيشو بهبود بده!

من که گفتم ايرانسل تازه يک سال و 7 ماهه که اومده ، آخه چه جوري توي 1 سال تمام کشور را زير پوشش قرار بده؟
 [External Link Removed for Guests] 
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

پست توسط hamidreza6620 »

شما میتونید با خواندن ابتدایی ترین قانون اقتصاد، یعنی قانون عرضه و تقاضا، براحتی متوجه ارتباط ایرانسل و افت قیمت سیم کارت همراه اول بشید !!!

دوست عزيز اقتصاددان!!!
ميشه شما با توجه به ابتدايي ترين قوانين اقتصادي، توضيح بدي که چرا اين افت قيمت از دو سال قبل از ورود ايرانسل به ايران آغاز شده؟! نکنه مردم و به ويژه اقتصاد دانها ، ورود پديده اي!!!! به نام ايرانسل رو به ايران پيش بيني کرده بودن!! :???: :::P :shock:

در ضمن ورود يک شرکت جديد به بازار تلفن همراه، باعث تغيير در تعداد مشتريان شرکت هاي ديگه ميشه و تغيير قيمت شرکت ها چندان به هم ربط نداره. :x
به ياد دشته باش... امروز، همان فرداييست كه ديروز منتظرش بوديم و همان ديروزيست كه فردا حسرتش را خواهيم خورد...
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA »

Mahdi1944 نوشته شده:SORENA جان
براي استفاده از GPRS در ايرانسل هيچ نيازي به رمز و کد خاصي نداريد
خيلي ساده فقط اين دو مورد رو ست کنيد در کانکشن GPRS گوشيتون و به راحتي به اينترنت متصل بشيد
Connection Name: Irancell-GPRS
Access Point Name: mtnirancell
در مورد اينترنت ايرانسل قبلا بنده تست کرده بودم بسيار وضعيت وخيمي داشت، اما جديدا کيفيت لااقل براي شيراز خيلي بهتر شده و شخصا از اينترنت اون راضي هستم و بسياري کارهاي مورد نياز رو از بيرون با گوشي انجام ميدم

مهدی عزیز حق با شماست ، بنده اشتباه میکردم

ممنون از راهنماییت :razz:
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Achilles »

hamidreza6620 نوشته شده:

دوست عزيز اقتصاددان!!!
ميشه شما با توجه به ابتدايي ترين قوانين اقتصادي، توضيح بدي که چرا اين افت قيمت از دو سال قبل از ورود ايرانسل به ايران آغاز شده؟! نکنه مردم و به ويژه اقتصاد دانها ، ورود پديده اي!!!! به نام ايرانسل رو به ايران پيش بيني کرده بودن!! :???: :::P :shock:

در ضمن ورود يک شرکت جديد به بازار تلفن همراه، باعث تغيير در تعداد مشتريان شرکت هاي ديگه ميشه و تغيير قيمت شرکت ها چندان به هم ربط نداره. :x

شما بهتره یه نمودار قیمت از 2 سال پیش از ایرانسل تهیه کنی و تشدید افت قیمت رو روی نمودار، با ورود ایرانسل شاهد باشی.

اثبات این مسئله نه با تمسخر بلکه با دلیل و برهان امکانپذیره
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Achilles »

اینم دلیل ریزش قیمت سیم کارت همراه اول دو سال پیش از ایرانسل :

لطفا به تاریخ درج شده در پایین خبر توجه کنید تا اتهامات دوستان مبنی بر ساختگی بودن خبر متوجه اینجانب نشود !!!
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: pejman.daie@gmail.com
سپاس‌های دریافتی: 20 بار
تماس:

پست توسط pejman »

منم هم ایرانسل دارم هم خط مخابرات
از ایرانسلم راضیم
تو طرح هاش وقتی باشین هزینه ها خیلی به صرفه تز ار مخابراته واسه همین خیلی ها ایرانسل گرفتن الان بیشتر اس ام اسامو با ایرانسل میزنم
از گوشی مخابراتم زیاد استفاده نمیکنم ولی وقتی تو طرح نباشیم تقریبا گرون تر از مخابرات در میاد ولی با این کارش که مخابرات میخواد اس ام اس گرون کنه دیگه در هر صورت ایرانسل ارزون تره و به صرفه تر
از نظر انتن دهی برای من که تو مشهدم هیچ مشکل خاصی نداره
در مورد GPRS هم همونطور که دوستان گفتن خیلی سرعت بدی داره و به بدبختی وصل میشه
Empty spaces - what are we living for?

از دی که گذشت هیچ از او یاد مکن
فردا که نیامده است فریاد مکن
برنامده و گذشته بنیاد مکن
حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط PASARGAD »

دوستان سرعت GPRS
بستگي به گوشي هم داره
در مشخصات گوشيتون نگاه کنيد ببينيد
GPRS آن کلاس چنده
مثلا N96 وN76 و5700
Class 32, است
و 5610 و N73
Class 10است
و 6120
11 class
است

هر چه اين کلاس بالاتر باشه سرعت هم بيشتر.

من که خيلي راضي هستم از اينترنت ايرانسل. :razz:
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”