تاکيد نوکيا براي استفاده از فناوري WCDMA

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
پست: 3047
تاریخ عضویت: جمعه 7 بهمن 1384, 9:41 pm
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 384 بار
تماس:

تاکيد نوکيا براي استفاده از فناوري WCDMA

پست توسط Farhad3614 »

بارسلون، اسپانيا -- نوكيا كه شركت منعقد كننده قرارداد‌هاي WCDMA است امروز فركانس‌هاي متنوع جديدي را براي ايستگاه پايه، كوچك و مدولي خود Nokia Flexi WCDMA اعلام كرد. ايستگاه پايه كه در كنگره جهاني 3GSM به نمايش درآمد در نيمه دوم سال 2006 عملكرد تجاري خود را آغاز خواهد كرد.
تنوع گسترده فركانس‌هاي تحت پوشش اين ايستگاه پايه، اپراتورهاي 3G را در گوشه و كنار دنيا قادر خواهد ساخت تا شبكه‌هاي مقرون به صرفه 3G را تاسيس كنند.

ايستگاه پايه Nokia Flexi WCDMA، درنيمه دوم سال 2006، در فركانس‌هاي 2100 مگاهرتز، 1800 مگاهرتز و 1700/2100 مگاهرتز در دسترس خواهد بود. در نيمه اول سال 2007، فركانس‌هاي ديگري از جمله 850 مگاهرتز، 900 مگاهرتز و 1900 مگاهرتز موجود خواهند بود و بر پايه نيازهاي بازار، فركانس‌هاي ديگري هم افزوده خواهند شد.
تماس‌هاي ويدئويي زنده بر اين ايستگاه پايه (با استفاده از فناوري 3G نوكيا) در غرفه نوكيا واقع در سالن هشتم نمايشگاه Fira de Barcelona به نمايش در خواهند آمد. اين ايستگاه پايه گنجايش بالايي داشته، كوچك، سبك، مدولي و موجب صرفه جويي حداكثر هفتاد درصدي در هزينه‌هاي متداول سايت ايستگاه پايه است.

شركت نوكيا طلايه‌دار دسترسي پرسرعت بوده (HSPA) و بيش از 20 قرارداد براي تحقق اين فناوري كه سرعت و گنجايش دسترسي را افزايش مي‌دهد منعقد كرده است (منجمله در خصوص كاربردهاي 3G مانند پست الكترونيكي موبايل يا تلويزيون موبايل). شركت نوكيا نرم‌افزار Nokia WCDMA را به نرم‌افزار HSDPA ارتقاء و تبديل كرده و اين نرم‌افزار جديد (HSDPA) را در اختيار جمع قابل ملاحظه‌اي از مشتريان قرارداده است. نرم‌افزار HSDPA هم اكنون از طرف شركت نوكيا عرضه شده و در همايش، شركت نوكيا مرحله بعدي را كه راه حل ابداعي اينترنتي و پرسرعت اين شركت براي اپراتورهاست به نمايش مي‌گذارند.
راه حل پرسرعت و اينترنتي شركت نوكيا، دسترسي پرسرعت به داده‌ها را در حوزه وسيعي براي تجارت‌ها و مصرف كنندگان مقدور مي‌سازد.

معاونت بخش شبكه‌هاي راديويي شركت نوكيا آقاي رابين ليندال (Robin Lindahl) مي‌گويد: «تعداد فزآينده‌اي از اپراتورها متوجه فرصت‌هاي درآمدزاي فناوري 3G شده‌اند و در حال تدارك سرويس‌هاي خدمات‌رساني خلاق براي تامين نيازهاي مشتريان هستند. ما معتقديم طيف گسترده فركانس‌هاي 3G WCDMA كه از جانب شركت نوكيا پشتيباني مي‌شوند مي‌تواند به اپراتورها در اقصي نقاط جهان كمك كند تا شبكه‌هاي 3G پرسرعت و كارآمد را تاسيس نمايند. تعهد شركت نوكيا به فناوري 3G و محصول آن HSPA، با ابداعات بي‌بديلي مانند ايستگاه پايه Nikia Flexi WCDMA و قابليت دسترسي پرسرعت و اينترنتي تحت عنوان Nokia Internet – HSPA آشكارا به اثبات مي رسد.

شركت نوكيا طلايه‌دار جهاني در عرصه ارتباطات موبايل بوده و موجب رشد و تداوم صنعت گستره‌تر موبايل شده است. دست‌اندركاران نوكيا مصمم هستند تا زندگي و بازدهي مردم را از طريق عرضه محصولات ابداعي مانند تلفن‌هاي همراه بهبود بخشيده و راه حل‌هاي ايده آلي براي تصوير برداري، دسترسي به بازي‌هاي رايانه‌هاي و رسانه‌ها، اپراتورهاي شبكه‌هاي موبايل و صاحبان تجارت ارائه دهند.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”