سیم‏کارت‏های دائمی همراه اول با نام شبکه IR-TCI می‏سوزند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1487
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 2 آذر 1385, 7:26 pm
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 209 بار

سیم‏کارت‏های دائمی همراه اول با نام شبکه IR-TCI می‏سوزند

پست توسط ALIAGHAKHAN »

سیم‏کارت‏های دائمی همراه اول با نام شبکه IR-TCI می‏سوزند

گروه خبری GSM : به ادعای برخی مسوولان دفاتر خدمات ارتباطی، سیم‏کارت‏های دائمی مشترکان همراه اول در دور تازه‏ای بنا به دلایلی عجیب می‏سوزند.
--------------------------------------------------------------------------------

گروه خبری GSM : به ادعای برخی مسوولان دفاتر خدمات ارتباطی، سیم‏کارت‏های دائمی مشترکان همراه اول در دور تازه‏ای بنا به دلایلی عجیب می‏سوزند.

به گزارش همنا، دفاتر خدمات ارتباطی پس از مراجعه مشترکان همراه اول به دلیل سوختن سیم‏کارت خود، می‏گویند: شرکت ارتباطات سیار به تازگی به صورت دستی و آگاهانه نسبت به سوزاندن سیم‏کارت‏های دائمی همراه اول اقدام کرده است.

یکی از مسوولان این دفاتر می‏افزاید: سیم‏کارت‏هایی که نام شبکه ارتباطات سیار را بر روی گوشی تلفن همراه به اختصار IR-TCI نمایش می‏دهند، به مرور و تا پایان سال جاری میلادی از شبکه خارج خواهند شد.

وی اظهار داشت: تصمیم شرکت ارتباطات سیار به این دلیل است که این‏گونه سیم‏کارت‏ها مدت زیادی است که در شبکه مخابرات کشور فعال هستند و از تکنولوژی قدیمی برخوردارند.

این مسوول دفتر خدمات ارتباطی اضافه می‏کند: بدین ترتیب سیم‏کارت‏های مشترکان که بر روی صفحه گوشی تلفن همراه آن‌ها IR-TCI نمایش داده می‏شود،به صورت ناگهانی سوخته و از شبکه خارج می‏شود.

گرچه سیم‏کارت‌ها پس از یک بازده زمانی و یک دوره مصرف مشخص سوخته و از رده خارج می‏شوند اما انجام این اقدام از سوی شرکت ارتباطات سیار بدون هیچ گونه اطلاع قبلی کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

شرکت ارتباطات سیار با تجهیز دفتر خدمات ارتباطی به دستگاه‏های تست ‏سیم چنانچه سیم‏کارتی در اثر نقص فنی و گذشت مدت زمان مصرف سوخته و از رده خارج شده باشند را به صورت رایگان تعویض و سیم‏کارت فعال را تحویل مشترکان می‏دهد.

اما در مورد ذکر شده دفاتر با اخذ هزینه و گذشت بازده زمانی 24 ساعت نسبت به تعویض و فعال‏سازی سیم‏کارت مشترکان اقدام می‏کنند.
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...
Commander
Commander
پست: 3324
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 اسفند 1384, 2:15 am
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

رد ادعای سوختن سیم‏کارت‏های دایمی همراه اول با نام IR-TCI


16 ارديبهشت 1387گروه خبری GSM: مدیر کل بازاریابی و خدمات فروش شرکت ارتباطات سیار ایران، سوختن سیم‏کارت‏های همراه اول را با نام شبکه IR-TCI رد کرد.


--------------------------------------------------------------------------------

گروه خبری GSM: مدیر کل بازاریابی و خدمات فروش شرکت ارتباطات سیار ایران، سوختن سیم‏کارت‏های همراه اول را با نام شبکه IR-TCI رد کرد.

"سید تحسین عادلی" در گفت‏وگو با همنا در رابطه با ادعای برخی مسؤلان دفاتر خدمات ارتباطی مبنی بر اینکه سیم‏کارت‏هایی که نام شبکه ارتباطات سیار را بر روی گوشی‏ تلفن همراه به اختصار IR-TCI نمایش می‏دهند به مرور تا پایان سال جاری میلادی از شبکه خارج خواهند شد، گفت: چنین ادعایی صحت ندارد.

وی اظهار داشت: شرکت ارتباطات سیار تازه تاسیس است و در گذشته مجموعه اپراتور اول تلفن همراه زیر مجموعه شرکت مخابرات ایران بود که برچسب محصولات خریداری شده نیز به نام این شرکت بود.

عادلی ادامه داد: چون به عنوان اداره ارتباطات سیار در زیر چتر شرکت مخابرات ایران فعالیت می‏کردیم، سفارشات خریدی که می‏دادیم و نیاز به مارک و برچسبی داشت، باید از عنوان شرکت مخابرات ایران (TCI) استفاده می‏کردیم.

وی با اشاره به اینکه نام شبکه TCI نام شبکه محلی سیم‏کارت‏های همراه اول ایران است، تصریح کرد: به همین دلیل در خریدهای قدیمی خود از لوگوی شرکت مخابرات ایران استفاده می‏کردیم.

عادلی با رد این ادعا که سیم‏کارت‏ها به دلیل TCI بودن می‏سوزند، خاطر نشان کرد: این نوع سیم‏کارت‏ها در زمره خریدهای قدیمی شرکت ارتباطات سیار ایران محسوب می‏شوند و اکنون در خرید جدید ارتباطات سیار ایران از لوگوی MCI استفاده می‏شود.

وی با اشاره به اینکه سیم‏کارت‏های TCI به دلیل قدیمی‏تر بودن و به پایان رسیدن عمرشان و نه به اراده شرکت ارتباطات سیار از رده خارج می‏شوند، گفت: عمر سیم‏کارت براثر عمر بیشتر و به پایان رسیدن شمارنده، زودتر تمام می‏شود و مشترکان به ناچار باید آن را تعویض کنند.
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: شنبه 1 تیر 1387, 3:03 pm

پست توسط maryam_rs »

lمگه ميشه :-(
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”