*** ماجرای ‌پيامک‌های عاشقانه ايرانسل ***

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 232
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 4:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

*** ماجرای ‌پيامک‌های عاشقانه ايرانسل ***

پست توسط zadora »

برنا: ايرانسل اخيرا با هدف ارائه خدمات خاص، از طريق دريافت عبارت LOV از مشترکان خود به ارسال پيامک‌هاي عاشقانه و مبتذل، مغاير با ارزشهاي ديني و همچنين تمسخر برخي باورهاي اعتقادي مردم مي‌پردازد.


برخي مشترکان ايرانسل با ارسال عبارت lov (بدون حرف e) به يک شماره ساده چهار رقمي اين پاسخ را دريافت مي کنند: بسته مورد نظر شما به زودي ارسال مي شود!


در پيام بعدي که از يک شماره چهار قمي براي مشترکان ارسال مي‌شود، يک عبارت نسبتا بلند با مضمون پيامک‌هاي عشقي و سرگرمي.... براي مشترک مورد نظر ارسال مي کند که در ذيل آن آدرس يک سايت اينترنتي مشاهده مي شود.


در سايت مورد نظر امکان استفاده از سرويس هاي متنوع از طريق ارسال پيامک، پيشنهاد ويژه، کسب درآمد، آموزش هک، امکان چت پس از ثبت نام و ارائه فيلمهاي ترسناک وجود دارد.


همچنين سايت مورد نظر از جمله سايت‌هاي زرد و دربردارنده آگهي‌هاي بازرگاني غير رسمي از جمله کتاب‌هاي وحشت، دي‌وي‌دي فيلم‌ها و سريال‌هاي عامه پسند و مطالب بي‌محتواي زردنامه‌هاست.


بر اساس اخبار واصله به باشگاه جواني برنا امکان سوء استفاده از سيستم ايرانسل براي مقاصدي خاص وجود دارد اما گفته مي شود که اين احتمال نيز وجود دارد که ايرانسل براي فروش و معرفي بيشتر محصولات خود به ترفند تبليغاتي اينچنيني مبادرت کرده باشد.


تخريب ارزش‌هاي اسلامي از طريق ارسال پيامک هاي عشقي و سوء استفاده از ضرورت‌هاي جامعه جوان به هيچوجه نمي‌تواند ترفند خوبي براي جذب مشتري بيشتر باشد.


بنا بر گزارش برنا، به تازگي "پورتال چند رسانه‌اي ايرانسل" با نام تجاري "ويترين"، راه‌اندازي شده است که از طريق آن طيف گسترده اي از محصولات خود را جهت عرضه به مشترکين ارائه مي نمايد.


در يکي از بخش هاي اين سرويس، پيامهاي درخواستي ديده مي شود که شامل پيام هاي مذهبي شامل احاديث، آيات قرآن، برنامه زماني نماز و...پيام هاي سرگرمي شامل جوک، فال، سخن بزرگان و...زنگ هاي مونوتون (monotone) و برخي تصاوير گرافيکي است.


همچنين گفته مي‌شود اين ويترين خدمات چند رسانه اي از طريق سرويس هاي GPRS و MMS در اختيار مشترکين قرار مي دهد. تصاوير گرافيکي؛ شامل تصاوير پس زمينه، تم ها و لوگوها، موسيقي؛ شامل قطعات موسيقي و ترانه هاي پرطرفدار در فورمت MP3، کليپ ويديويي؛ مانند قطعات ويديويي سرگرم کننده و کليپ هاي موسيقي، بازي؛ شامل بازي هاي در محيط Java از جمله اين خدمات محسوب مي‌شود.


باشگاه جواني برنا آمادگي انتشار توضيحات شرکت تلفن همراه ايرانسل را دارد و از آنجا که ايرانسل را مجموعه‌اي وابسته به برخي نهادهاي دولتي مي‌داند، اميدوار است اين خبر از سوي مسئولين اين شرکت تکذيب و با عوامل اين سوءاستفاده برخورد شود.
 تصویر 
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 23
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 18 فروردین 1387, 10:25 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط najix »

نام سايتش چيه
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 232
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 4:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط zadora »

najix نوشته شده:نام سايتش چيه

اگه منظورت منبع خبر هست ميتوني روي لينك زير كليك كنيد
[External Link Removed for Guests]
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 352
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 3 دی 1385, 6:41 pm
محل اقامت: saboonat- kazamon
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

پست توسط alenkita »

حالا شماره 4 رقمي چيه تا امتحان کنيم :-) :-) :-)
منم کورش
شاهنشاه هخامنشی ، آزاده ای از ایران فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی کردن به خاک سپارند
تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”