سونی اریکسون گوشی های سبز C901 و Naite را معرفی نمود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 70
تاریخ عضویت: دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:36 am
سپاس‌های دریافتی: 126 بار

سونی اریکسون گوشی های سبز C901 و Naite را معرفی نمود

پست توسط jim_jahangir »

واحدخبر mobile.ir : کمپانی سونی اریکسون روز پنج شنبه علاوه بر اعلام راهبردسبز خود تحت عنوان "GreenHeart"، از دو گوشی دوستدار محیط زیست نیزرونمایی نمود. بنا به گفته کمپانی سونی اریکسون گوشی های [External Link Removed for Guests] و [External Link Removed for Guests]سایبرشات به این کمپانی کمک خواهند کرد تا به هدف خود یعنی کاهش 20 درصدیاثرات کربنی تا سال 2015 دست یابد. این گوشی ها از ویژگی هایی نظیر جنسپلاستیکی قابل بازیافت، شارژ کننده های کم مصرف و رنگ های آب دار(waterborne paints - این رنگ ها مواد حلال کمتری را در هوا منتشر میکنند، قابلیت اشتعال کمتری داشته و نسبت به رنگ های معمولی کمتر سمیهستند) برخوردارند. همچنین با ارائه کتابچه های راهنمای الکترونیکی (بجایکاغذی) سونی اریکسون توانسته است تا ابعاد بسته بندی این گوشی ها را کاهشدهد. این کمپانی وعده داده است که روی هم رفته اثرات کربنی هر یک از اینگوشی ها در حدود 15 درصد کاهش خواهد یافت.

هر دوی گوشی های Naite و C901 از طراحی استاندارد مکعب مستطیلی همراه بامقطعی با لبه های نرم برخوردارند. در خلال تست انجام شده، نمایشگر 262,144رنگ آنها از کیفیت نمایش خوب و شفافی برخوردار بود و مشکلی در ارتباط باکلیدهای کنترلی و صفحه کلید این گوشی ها به چشم نخورد. با در نظر گرفتناین نکته که سونی اریکسون از سابقه خیلی خوبی در مورد طراحی کلیدهایکنترلی برخوردار نیست، این می تواند نشانه پیشرفت آنها در این زمینه باشد.در حالی که گوشی اخیر سونی اریکسون یعنی W995a از یک جک هدست 3.5 میلیمتریدر وجه پائینی خود برخوردار است، هر دوی گوشی های Naite و C901 دارای جکهای اختصاصی هستند.

گوشی های C901 و Naite گوشی های چهاربانده GSM هستند اما گوشی C901 درخارج از آمریکای شمالی تنها از شبکه 3G پشتیبانی می کند. گوشی Naite که درطرح های قرمز و نقره ای عرضه خواهد شد در سه ماهه سوم سال 2009 به بازارخواهد آمد. گوشی C901 که تنها با رنگ سفید عرضه خواهد گردید در سه ماههدوم امسال بفروش می رسد.

هر دوی این گوشی ها از ویژگی های متوسطی برخوردارند اما نسبت به گوشیRenew W233 موتورولا که آن هم از مواد قابل بازیافت ساخته شده است ویژگیهای درخور توجه تری دارند. به عنوان یک گوشی سایبرشات، تمرکز گوشی C901برروی دوربین آن است. دوربین 5 مگاپیکسلی این گوشی قابلیت عکس برداری وفیلم برداری را دارا بوده و از گزینه هایی مانند فوکوس خودکار، برچسبگذاری جغرافیایی عکس ها، فلش زنون (Xenon) و کاهش قرمزی چشم (Red-EyeReduction) برخوردار است. لنز دوربین این گوشی در وجه پشتی گوشی دارای یکپوشش کشویی است.

 تصویر

[External Link Removed for Guests]
 
گوشی C901 همچنین از یک پخش کننده موسیقی، بلوتوث استریو، اسپیکر، قابلیتپیام رسانی و ایمیل POP3، سیستم پیام رسانی بی درنگ، حافظه USB، بازیحرکتی، سیستم همگام سازی با کامپیوتر شخصی (PC Syncing)، رادیو FM، مرورگروب بی سیم و ارگانایزر شخصی برخوردار است. همچنین شما می توانید ازکلیدهای کنترلی navigation toggle گوشی C901 برای تنظیم سطح روشنایی صفحهنمایش آن به منظور افزایش طول عمر باطری استفاده نمائید. دارا بودن اینکلیدهای کنترلی شما را از بکاربردن منوهای تو در تو خلاص می کند.

 تصویر

[External Link Removed for Guests]
 
گوشی Naite دارای یک دوربین عکاسی و فیلمبرداری 2 مگاپیکسلی، پخش کنندهموسیقی، مرورگر وب بی سیم، اسپیکر، قابلیت پیام رسانی و ایمیل POP3، سیستمپیام رسانی بی درنگ، رادیو FM، بلوتوث استریو، نقشه های گوگل، حافظه USB،سیستم همگام سازی با کامپیوتر شخصی (PC Syncing) و ارگانایزر شخصی است.همانند گوشی C901، گوشی Naite دارای گام شمار Walkmate است که به شما میگوید پیاده روی شما چه میزان از انتشار کربن جلوگیری کرده است.

منبع: [External Link Removed for Guests] به نقل از CNET
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”