عرضه گوشی Omnia II i8000 با صفحه نمایش بزرگ لمسی توسط سامسون

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 70
تاریخ عضویت: دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:36 am
سپاس‌های دریافتی: 126 بار

عرضه گوشی Omnia II i8000 با صفحه نمایش بزرگ لمسی توسط سامسون

پست توسط jim_jahangir »

واحد خبر mobile.ir : سامسونگ گوشی جدید خود یعنی گوشی [External Link Removed for Guests] را معرفی نمود. این گوشی هوشمند مجهز به نسخه 6.1 سیستم عامل ویندوز موبایل بوده و از امکانات ارتباطی 3G و WiFi و دوربین 5 مگا پیکسلی با قابلیت فیلم برداری برخوردار است. این گوشی با حافظه های داخلی 2 گیگابایتی، 8 گیگابایتی و 16 گیگابایتی عرضه می شود.

گوشی Omnia II دارای صفحه نمایش لمسی 3.7 اینچی 65 هزار رنگ از نوع WVGA AMOLED (با ابعاد 480 پیکسل در 800 پیکسل) است که نسبت به صفحه نمایش های متداول TFT به میزان 65 درصد توان کمتری مصرف می کند. کارآیی این صفحه نمایش با استفاده از ویژگی های پیشرفته فناوری resistive touch بهبود یافته و از این رو واکنش لمسی دقیقتری را فراهم می آورد (فناوری resistive touch با استفاده از دو صفحه قابل انعطاف پوشیده شده از ماده دارای مقاومت الکتریکی که با فاصله ای در مقابل هم قرار دارند قادر به تعیین دقیق محل لمس بوسیله یافتن نقطه تماس صفحات با هم است.)

 تصویر 

گوشی Omnia II از واسط جدید سامسونگ یعنی TouchWiz 2.0 بهره می برد. سیستم عامل این گوشی دارای جلوه های چند رسانه ای مکعب سه بعدی (3D Cube) است که از یک واسط کاربری دارای شتاب سنج و یک ویژگی ضدقفل هوشمند بهره می برد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد که با ترسیم اشکال بر روی صفحه نمایش، برنامه های از پیش تعیین شده را اجرا کنند. با عرضه نسخه 6.5 سیستم عامل ویندوز موبایل توسط کمپانی مایکروسافت، نسخه 6.1 این سیستم عامل به نسخه 6.5 ارتقاء خواهد یافت.

 تصویر 

دوربین 5 مگاپیکسلی این گوشی قادر به عکاسی با وضوح بالا بوده و امکان فیلم برداری و پخش فیلم با کیفیت مشابه DVD با رزلوشن 480 نقطه را داراست.

نسخه CDMA گوشی Omnia II سامسونگ در آینده توسط کمپانی وریزون عرضه می شود. قیمت و زمان دقیق عرضه نسخه های وریزون و GSM/UMTS این گوشی هنوز اعلام نشده است.

منبع: [External Link Removed for Guests] به نقل از mobile burn
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”