مایکروسافت هم به عرصه گوشی سازان وارد شد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 23 مهر 1388, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

مایکروسافت هم به عرصه گوشی سازان وارد شد

پست توسط misam5526 »

تصاویری از دو گوشی پروژه Pink مایکروسافت با نام های Turtle و Pure لو رفته است.Pink به گزارش ديده‌بان آى تى ايران ، در واقع یک سری از گوشی‌های مرموز است که قرار است توسط مایکروسافت به بازار تلفن همراه عرضه شود.
مدت زمان زیادی شایعاتی مبنی بر آماده شدن مایکروسافت برای گوشی Zune بر پایه پلات فورم دستگاه پخش موسیقی چندرسانه ای Zune منتشر شد اما این بار تصاویر واقعی از گوشی های سری Pink در دست است.
با توجه به تصاویری که از گوشی های Turtle و Pure منتشر شده، هر دو آنها کشویی با صفحه کلید کامل QWERTY هستند که دست کم یکی از آنها دارای صفحه نمایش لمسی است.
البته اطلاعات زیادی درباره این گوشی ها در دست نیست اما گفته می شود که هر دو گوشی Pink توسط شرکت شارپ ساخته می شود بنابراین انتظار می رود با برند مشترک شرکت ژاپنی شارپ و مایکروسافت روانه بازار شوند.
بر روی درب باتری علامت تجاری CorbyPRO حک شده است و پنل پشتی گوشی هم قابلیت تعویض دارد به طوری که کاربران می توانند بخش پشتی گوشی را در رنگ های مختلف عوض کنند.
انتظار می رود گوشی B5310 CorbyPRO از ماه نوامبر به بازار عرضه شود و اروپا اولین بازاری است که میزبان این گوشی است و در بازارهای دیگر کمی دیرتر عرضه خواهد شد.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”