معاون فني ايرانسل: خدمات وايمكس تا آذر ماه ارائه می شود

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 23 مهر 1388, 6:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

معاون فني ايرانسل: خدمات وايمكس تا آذر ماه ارائه می شود

پست توسط misam5526 »

به گزارش خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، علي‌اصغر عيني‌پور در پاسخ به سوالي مبني بر قاچاق مكالمه از طريق سيم‌كارت‌هاي ايرانسل با رد هرگونه قاچاق مكالمه از طريق اين شبكه، گفت: براي اپراتوري كه تمام لينك‌هاي ارتباطي با خارج از كشور خود را از طريق شركت زيرساخت برقرار مي‌كند، از لحاظ فني امكان هيچ‌گونه ترمينه وجود ندارد. وي در خصوص ارائه وايمكس از سوي اين شركت در مهلت قانوني تعيين شده از سوي رگولاتوري، گفت: شبكه تقريبا آماده شده و منتظر تأمين زيرساخت‌ها هستيم.
عيني پور اطمينان داد: طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده اين سرويس در مهلت قانوني و در آذرماه به مشتركين ارائه خواهد شد.
وي در پاسخ به اين سوال كه ايرانسل اجازه بالا بردن تكنولوژي خود در چه سطحي را دارد، گفت: طبق آن چه كه در پروانه ايرانسل ذكر شده اين شركت بايد حداقل تكنولوژي نسل 5/2 را به مشتركان خود ارائه كند.
معاون فني ايرانسل، ادامه داد: برداشت ما از اين مطلب اين است كه نسل 5/2 حداقل تكنولوژي و ما مي‌توانيم تكنولوژي خود را تا حد نياز و مطلوب بالا ببريم اما رگولاتوري اين برداشت را از اين مطلب ندارد.
مديركل بازاريابي شركت ايرانسل نيز در خصوص امكان عرضه سيم‌كارت رايگان از سوي شركت ايرانسل، گفت: اين امر به عواملي از جمله قيمت‌ها، نياز و شرايط بازار بستگي دارد.
مظفري‌پور در خصوص حجم بالاي تبليغات ايرانسل گفت: اين شركت در حال حاضر در حال معرفي بسته‌ها و سرويس‌هاي مخابراتي جديدي در ايران است و بسياري از اين سرويس‌ها براي اولين بار است كه در كشور ارائه مي‌شود.
وي تأكيد كرد: بسياري از خدمات و سرويس‌هاي ايرانسل نياز به آموزش دارند كه به دليل زياد بودن حجم خدمات و سرويس‌ها، حجم آموزش از راه تبليغ نيز بيشتر مي‌شود.
رحيمي مديركل توزيع شركت ايرانسل در خصوص گران‌فروشي سيم‌كارت‌هاي ايرانسل در برخي از نمايندگي‌هاي مجاز و مراكز فروش غيرمجاز، گفت: بيش از 7 هزار دفتر نمايندگي فروش مجاز در سطح كشور وجود دارد كه متقاضيان مي‌توانند براي خريد سيم‌كارت‌ها به اين دفاتر مراجع كنند تا با گران‌فروشي روبرو نشوند.
رحيمي در خصوص گران‌فروشي در نمايندگي‌هاي مجاز اگر چنين اقدامي از سوي اين نمايندگي‌ها انجام شود از نظر ايرانسل تخلف صورت گرفته و اين شركت بر دفاتر نمايندگي خود نظارت دارد.
رحيمي‌ در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، مبني بر تمايل ايرانسل به مشاركت در عرضه بسته سيم‌كارت به همراه گوشي تلفن همراه، گفت: ايرانسل وظيفه ورود به بازار گوشي تلفن همراه را ندارد، اما در صورت وجود يك تأمين كننده مناسب علاقه‌مند به ورود به اين عرصه هستيم.
وي ادامه داد: در حال حاضر شركت‌هاي توليد كننده‌اي كه مايل به اين همكاري باشند اعلام آمادگي نكرده‌اند.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”