فعال سازی GPRS برای گوشی های همراه اول در ۵ دقیقه!

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

فعال سازی GPRS برای گوشی های همراه اول در ۵ دقیقه!

پست توسط ganjineh »

بعضی وقت ها کارتون ایجاب می کنه حتیوقتی که به اینترنت ADSL یا حتی Dial-up دسترسی ندارید؛ باز هم به اینترنتیه دسترسی داشته باشید!!!! بنابراین بهترین روش کار استفاده از گوشیموبایل برای چنین موقعیت های ضروری ای است! سابقا برای فعال سازی GPRS شمامی بایست به دفاتر خدماتی مراجعه می کردید و هزار دنگ و فنگ داشت! ولیامروز من در ۵ دقیقه و از خونه GPRS رو برای سیم کارتم که همراه اول ودائمی هست فعال کردم!  این کار ابتدا روی [External Link Removed for Guests]کلیک کنید تا به صفحه درخواست فعال سازی GPRS بروید. اطلاعاتی که نیازدارید؛ نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفنتون هست. بعد از طی مراحل؛به شما گفته میشه که بهتون پیام خواهیم داد! ولی منتظر پیام نباشید. لینکیهم که برای تنظیمات بهتون ارایه میشه؛ غلط هست! 
  از انجام مرحله فوق؛ به [External Link Removed for Guests]بروید. بعد سازنده و مدل گوشی رو انتخاب کرده و نوع تنظیمات خودتون روانتخاب کنید. من چون فقط اینترنت می خواستم؛ گزینه اول رو انتخاب کردم.بلافاصله بعد از حدود ۳۰ ثانیه؛ بعد از زدن کلید Finish تنظیمات به منارسال شد. 
  شما پیامی با این عنوان رو نشون میده؛ تنظیمات دریافت شد؛ بعد شما ذخیره رو انتخاب کرده و از پین ۱۲۳۴ استفاده کنید. 
  می گویم! شما اکنون متصل شده اید!ولی برای جلوگیری از زیاد شدن هزینه تان؛ ۱۴٫۸ ریال درساعات ۸ تا ۲۳ و ۲۳تا ۸ صبح بعد ۸ ریال به ازای هر کیلو بایت؛ بارگذاری تصاویر رو بیخیالشوید! 
 : وبلاگ علی  
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
[External Link Removed for Guests]
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: فعال سازی GPRS برای گوشی های همراه اول در ۵ دقیقه!

پست توسط bshahab »

سلام
برا اعتباری ام میشه؟
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”