آیا مایکروسافت با ویندوز موبایل ۷در پی دفن آیفون و آندروید

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 433
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اردیبهشت 1389, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

آیا مایکروسافت با ویندوز موبایل ۷در پی دفن آیفون و آندروید

پست توسط abbas.m.k »

به گزارش فارنت و به نقل از خبرگزاری رویترز، همین ماه پیش بود که چند صد نفر کارمند مایکروسافت در یک اقدام نمادین یک تشییع جنازه ساختگی برای آیفون اپل برگزار کردند.

شرکت مایکروسافت تلفن‌های همراه مبتنی بر ویندوز موبایل ۷ را در تاریخ ۱۱ اکتبر پرده‌برداری کرده و این تلفن های همراه را در ماه نوامبر روانه بازار می‌کنند و به نظر می‌رسد این آخرین فرصت شرکت مذکور برای بدست آوردن موقعیت از دست رفته خود در قیاس با آندروید و اپل باشد.


تصویر
گروهی از تولیدکنندگان تلفن‌های همراه هوشمند مانند سامسونگ و HTC برنامه‌های متنوعی برای ویندوز موبایل ۷ دارند که البته به نظر می‌رسد، اجماع آنان برای منسوخ کردن آیفون و همچنین آندروید کافی نباشد.

استیو بالمر با واقع‌بینی در این مورد گفت: محصول ارائه شده ما نمی‌تواند همه آن چیزهایی را که از دست داده‌ایم به ما بازگرداند.

مایکروسافت در حال حاضر در رده چهارم بازار به سرعت در حال رشد گوشی‌های هوشمند آمریکا با سهمی کمتر از ۱۲ درصد قرار دارد و در حال حرکت در پشت سر ریم و آیفون و آندروید است.

به هر حال به نظر می‌رسد مایکروسافت در پلاتفرم جدید ویندوز موبایل خود یک تحولات اساسی ایجاد کرده و باید منتظر واکنش کاربران و بازار گوشی های هوشمند ماند ودید که آیا بالمر می‌تواند با ویندوز موبایل خود آیفون و آندروید را دفن کند یا خیر!

منتظر می‌مانیم..!


farnet.ir
[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”