موبایل پلی ‌استیشن به بازار می‌آید+ عکس

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 مهر 1388, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2355 بار

موبایل پلی ‌استیشن به بازار می‌آید+ عکس

پست توسط samsun »

    با گذشت یک هفته از انتشار تصاویری از موبایل- پلی‌استیشن سونی و پخششایعاتی در مورد تلاش سونی برای ساخت ترکیبی از کنسول‌های بازی قابل‌حمل وتلفن‌های هوشمند؛ سونی وجود چنین را رسما تایید کرد.
به گزارش آخرین نیوز به نقل از خبر یکی از مقامات سونی اعتراف کرد که این شرکت به زودی تلفنپلی‌استیشن را عرضه خواهد کرد. این اتفاق در حالی روی می‌دهد که هفتهگذشته تصاویری از این محصول به بیرون درز کرد و در اینترنت منتشر شد.
این تصاویر که در سایت Engadget منتشر شده بوددستگاهی شبیه به تلفن‌های سونی اریکسون را نشان می‌دهد که با کنسول بازیقابل‌حمل پلی‌استیشن ترکیب شده است. در این بلاگ هم‌چنین آمده که اینوسیله احتمالا از نسخه آینده سیستم‌عامل آندروید گوگل که Gingerbread نامدارد، بهره خواهد برد. علاوه بر آن کاربران خواهند توانست بازی‌هایی را کهبه طور خاص برای این وسیله طراحی شده است، از اینترنت دانلود کنند.[email=%3Cimg%20src=]تصویر[/email]
سایت Engadget معتقد است این وسیله به طور رسمی در سال آینده عرضهخواهد شد و اعلان رسمی عرضه آن نیز در کنگره جهانی موبایل در ماه فوریه/بهمن آینده صورت خواهد گرفت.
این در حالی است که هفته گذشته بعد از انتشار این تصاویر، سونی ازهرگونه اظهار نظری خودداری کرده بود. اگرچه ماسارو کاتو، مدیر ارشد مالیسونی به طور تلویحی اشاره کرد که شاید این محصول یک تلفن همراه پلی‌استیشنباشد که با هدف کسب درآمد بیشتر عرضه خواهد شد. او در این باره گفت: «درحال حاضر بازار بازی‌ها بر اساس فناوری‌های گوشی‌های هوشمند در حال گسترشاست و به همین دلیل ما انتظار داریم تغییرات زیادی در نینتندوها و محصولاتخود ما به وجود بیاید. در حال حاضر بازار بازی‌های گوشی‌های هوشمند وتلفن‌های همراه در ژاپن بسیار داغ است، بنابراین این عرصه دارایقابلیت‌های بسیار زیادی خواهد بود.»
او از اظهار نظر در مورد یک محصول خاص خودداری کرد، اما اشاره کرد کهسونی به تب‌لت‌ها و رایانه‌های لوحی توجه خاصی دارد و ادامه داد: «البتهما نمی‌توانیم در مورد یک محصول خاص صحبت کنیم، اما گوشی‌های هوشمند وتب‌لت‌ها مورد توجه ما هستند. توضیح این که ما چگونه می‌خواهیم روی اینوسایل بازی قرار دهیم ساده نیست اما این‌ها از اهداف شرکت ما هستند.»
چندی قبل هم شایعاتی در مورد همکاری سونی و مایکروسافت به گوش می‌رسید.گفته می‌شد سونی تیم ویژه‌ای برای کار روی تلفن‌های همراه تشکیل داده وقرار است با تیم‌های بازی و چندرسانه‌ای فعال در زمینه طراحی کنسول‌هایبازی قابل حمل پلی‌استیشن همکاری کنند.
به نظر می‌رسد سونی نگران تهدیدهای آی‌فون و آی‌پد شرکت اپل است. چنداستادیو بزرگ بازی‌سازی مانند Capcom و Electronic Arts در حال ساخت بازیبرای دستگاه لمسی شرکت اپل هستند و به نظر می‌رسد آی‌فون‌ها و آی‌پدها بهزودی به رقیبی بر علیه کنسول PSP سونی و دستگاه DS نینتندو تبدیل خواهندشد.  
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”