سرسخت ترین تلفن همراه جهان+ تصویر

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 325
تاریخ عضویت: شنبه 13 شهریور 1389, 1:40 pm
محل اقامت: ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب
سپاس‌های ارسالی: 1369 بار
سپاس‌های دریافتی: 1309 بار

سرسخت ترین تلفن همراه جهان+ تصویر

پست توسط امیر جمالی »

   
تصویر سرسخت ترین تلفن همراه   
اولین تلفن همراه مقاوم و ضد آب جهان در اختیار کاربران قرار گرفت. ابزاری که به گفته تولید کننده آن پس از شناور بودن کامل گوشی و یا به زیر آب فرو بردن آن همچنان قابل استفاده بوده و هیچ مشکلی برای آن به وجود نمی آید.  

به گزارش خبرگزاری مهر، برای اثبات توانایی این گوشی تلفن همراه که نسخه ای ارتقا یافته از مدل Toughphone به شمار می رود آن را پشت یک خودرو بسته و با سرعت 193 کیلومتر بر ساعت بر روی زمین کشیدند سپس آن را در زیر دو تن سنگ مدفون کرده و در نهایت به مدت 6 ساعت در زیر آب نگه داشتند. دشواری هایی که هیچ تاثیری بر روی عملکرد آن نداشت.
دو شرکت Data select و JCB با همکاری یکدیگر موفق به ساخت این تلفن همراه شده اند که با توجه به آزمایشهای دشواری که بر روی آن انجام گرفته می توان آن را فنا ناپذیر خواند.
گوشی تلفن همراه Tradesman برای افرادی که در فضاهای باز کار می کنند بسیار سودمند خواهد بود، محیطهایی که در آن بارش باران و یا حوادث مختلف می تواند بر روی ابزارهای معمولی اثر مخرب داشته باشد.
 تصویر 

شرکت سازنده Tradesman از روز رونمایی از این گوشی تا به حال یعنی طی سه روز گذشته در حدود چهار هزار سفارش پیش خرید دریافت کرده است.
به گفته سخنگوی شرکت JCB، این تلفنهای همراه جان سخت برای استفاده در شرایط کاری دشوار بسیار مناسب بوده و مورد علاقه افرادی خواهد بود که به زندگی صحرایی عادت کرده اند، افرادی که بیشتر زندگی خود را به کوهنوردی، قایقرانی و یا اسکی کردن سپری می کنند.
بر اساس گزارش تلگراف، قیمت گوشی های مقاوم و ضد آب Tradesman در حدود 70 دلار اعلام شده است.
  


به رسم امانت : MEHR NEWS
اللهم عجل لولیک الفرج
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 242
تاریخ عضویت: چهارشنبه 31 شهریور 1389, 5:24 pm
سپاس‌های ارسالی: 2158 بار
سپاس‌های دریافتی: 1253 بار

Re: سرسخت ترین تلفن همراه جهان+ تصویر

پست توسط m-249 »

تلفن لند روور اس 1 كه به طور مشترك توسط سازنده خودروي لند روور و سونيم تكنولوژيز ساخته شده، با دوام آوردن در زير پاي فيل، رد شدن اتومبيل از روي آن و پرت شدن از يك ساختمان مرتفع به عنوان مقاوم‌ترين تلفن همراه جهان شناخته شده است.

به گزارش ايسنا، طبق ادعاي سازندگان، ‌تلفن اس 1 در برابر ذرات و گرد و غبار و همچنين ضربه و سقوط، تاثيرناپذير است و همچنين تا عمق يك متري آب به مدت حداكثر 30 دقيقه ضد آب بوده و قادر است در برابر فشار حداكثر 400 كيلوگرم و همچنين بنزين، نفت، له شدن و سوراخ شدن مقاومت كند.

نخستين مدل اين تلفن به امكاناتي شامل دوربين دو مگاپيكسلي با فلش توكار، نمايشگر 128 در 160 ضدانعكاس و ضد ضربه، GPS توكار، چراغ قوه، راديو اف ام، امكان توسعه دو گيگابايت حافظه، بلوتوث، عمر باتري 1500 ساعت در حالت استندباي يا 18 ساعت براي مكالمه مجهز استتصویر


البته این خیلی قدیمیه
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است


دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”