معرفی ۵ مدل تلفن همراه برتر «HTC» در بازار

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 433
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اردیبهشت 1389, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

معرفی ۵ مدل تلفن همراه برتر «HTC» در بازار

پست توسط abbas.m.k »

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه دیلی‌تلگراف سه سال پیش تعداد کمی وجود داشتند که در خصوص برند HTC چیزی شنیده بودند اما این شرکت تایوانی اکنون از اعتبار و شهرت فوق‌العاده‌ای برخوردار شده است تا آنجا که گوگل پیش از این و مطابق معمول با پیش‌بینی شرایط این شرکت در آینده، تولید اولین تلفن همراه با برند گوگل یعنی نکسوس‌وان را بهHTC سپرد.


اکنون قصد داریم ۵ مدل تلفن همراه برتر این شرکت در بازار را به شما معرفی کنیم

  Desire  
 تصویر 
با برخورداری از پردازنده ۱ گیگاهرتز فوق سریع خود به وبگردی، ارسال ایمیل و یا بازی به صورت یکنواخت معنا داده، آن هم در حالی که به یک نمایشگر ۴٫۳ اینچ و طراحی فوق‌العاده بدنه مجهز است.
[HR]


   
 تصویر 

بهترین گوشی در سطح خود به حساب می‌آید که حتی آن را شایسته‌ترین میزبان سیستم عامل آندروئید گوگل توصیف می‌کنند. در این گوشی شما تمام دوستان شبکه‌های اجتماعی خود را می‌توانید در یکجا جمع کنید و در حالی که این تلفن همراه فناوری فلش را به صورت کامل پشتیبانی می‌کند بتوانید تمام اینترنت را زیر پا بگذارید.
[HR]


   
 تصویر 

با این گوشی شما به نهایت یک تلفن همراه با سیستم عامل «ویندوز موبایل ۷» خواهید رسید. این گوشی از نمایشگر ۴٫۳ اینچ، ضبط تصاویر ویدیوئی با بالاترین کیفیت HD و ابزار پیش‌بینی هوای فوق‌العاده که تمام آنها لبخند را به لبان شما خواهند آورد، برخوردار است.
[HR]


  Nexus  
 تصویر این همان گوشی است که گوگل در نهایت اعتماد خود، ساخت آن را به HTC سپرد و تنها می‌توان گفت که احتمالا تنها همان HTC Desire شایستگی جانشینی این گوشی را آن هم البته با تردید دارد و هنوز هم بسیاری خرید این گوشی را توصیه می‌کنند. شما با داشتن این گوشی از صفحه نمایش خوش نما، پردازنده پرسرعت و یک گوگل مپ فابریک برخوردار خواهید بود.
[HR] 
 
   
 تصویر 

این گوشی در بیشتر نقاط بدنه خود از آلومینیوم بهره برده است که آن را شبیه به طراحی‌های مک شرکت اپل کرده است. اما ویدجت‌های فوق‌العاده این گوشی، صفحه پس زمینه قابل تنظیم، یکپارچگی شبکه‌های اجتماعی در آن، این گوشی را در بین گوشی‌های برتر جای داده است.

توضیح اینکه در ترتیب معرفی گوشی‌های هیچ گونه برتری رعایت نشده و این گوشی‌ها همان‌طور که از عنوان ان پیداست ۵ گوشی برتر این شرکت است و برای ترجیح برتری میان انها باید یک به یک انها را با یکدیگر مقایسه کرد.

همچنین در این مطلب سعی شد تا برترین گوشی های برند شرکت HTC به اختصار توضیح داده شود تا از حوصله شما کاربران محترم بربیاید و مطمئنا برای توضیحات بیشتر می‌توانید جستجوی بیشتری در اینترنت داشته باشید. اما مطمئنا تا به امروز این ۵ مدل تلفن همراه را از دید کارشناسان بازار می‌توان برترین مدل‌های تلفن همراه شرکتHTC دانست.

farnet.ir
[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”