دیدن مکان دوستان روی نقشه، سرویس جدید ایرانسل

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 433
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اردیبهشت 1389, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

دیدن مکان دوستان روی نقشه، سرویس جدید ایرانسل

پست توسط abbas.m.k »

خدمات نوين و پيشرفته "نقشه مجازي ايرانسل" با نام تجاري "نما" براي اولين‌بار در كشور و به صورت آزمايشي از روز شنبه 11 دي‌ماه در شش كلانشهر تهران، كرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد مقدس به مشتركين ايرانسل ارائه مي‌شود.

به گزارش ايلنا، اين سرويس مي‌تواند با تشخيص مکان قرارگيري مشترکین در تمام نقاط تحت پوشش شبکه تلفن همراه ايرانسل، کاربردهای متنوعی را به آنان ارائه كند.

مشتركين ايرانسل، به کمک این سرویس می‌توانند موقعیت جغرافیایی دوستان خود را معین كرده و یا محل خود را به آنها اطلاع دهند، بدین صورت که موقعیت دوستان از طریق پیام‌کوتاه (SMS) و یا پیام چندرسانه‌ای (MMS) به مشترك ارسال می‌شود و حتی وي قادر خواهد بود موقعیت‌ها را بر روی نقشه فارسی رصد كند، همچنين مشترك می‌تواند محل قرارگيري خود را مکان‌یابی کرده و از موقعیت فعلی خود در نقشه آگاه شود.

پس از اولین درخواست مکان‌یابی، سیستم طی یک پیام‌کوتاه از دوستان مشترك درخواست مجوز می‌كند و در صورت تایید آنها، مشترك از موقعیت ایشان باخبر مي‌شود. همچنين این سرویس دارای قابلیت‌های پیشرفته‌تری از جمله راه‌اندازي گروه و انجمن بوده و مشتركين مي‌توانند دوستان خود را بر این اساس طبقه‌بندی كنند.

براساس اين گزارش، خدمات نوين نقشه مجازي ايرانسل به آسانی و بدون نیاز به نصب نرم‌افزار، تنظیمات خاص و يا سیستم موقعیت‌یاب جهاني (GPS) قابل استفاده بوده و انواع گوشی‌ها، حتی گوشی‌های ساده و قدیمی نیز این سرویس را پشتیبانی می کنند. در مرحله پيش‌راه اندازي، تمامي مشتركين ايرانسل براي ثبت‌نام و فعال‌سازي سرويس نماي دوستان مي‌توانند به پورتال نقشه مجازي ايرانسل در وبسايت رسمي اين شركت به نشاني [External Link Removed for Guests] مراجعه كنند و يا يك پيام‌كوتاه بدون متن به شماره 8989 ارسال كنند.

دريافت رمز عبور از طريق ارسال پيام‌كوتاه بدون متن به شماره 130 و يا تماس با مركز خدمات مشتركين ايرانسل به شماره 700 نيز ممكن است.

مشتركين ايرانسل پس از ثبت‌نام و فعال سازي سرويس نماي دوستان خود مي‌توانند از طريق مراجعه به پورتال خدمات نقشه مجازي ايرانسل، شماره‌گيري كد دستوري #898* از خط ايرانسل خود و يا ارسال عبارت "راهنما" و يا "rahnama" به شماره 8989 از طريق پيام‌كوتاه، از خدمات و مزاياي متنوع اين سرويس استفاده كنند، در اين مرحله، هزینه ثبت‌نام و هربار مکان‌یابی تنها 200 ریال تعيين شده است. ضمن آنكه مشتركين مي‌توانند براي مشاهده جدول قیمت‌گذاری، به پورتال نقشه مجازی در وب سایت ایرانسل مراجعه كنند.

براساس اطلاعيه ايرانسل در مرحله پيش راه اندازي، این سرویس در كلانشهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد و به صورت آزمایشی به مشترکین علاقه‌مند ارائه می‌شود و متقاضيان می‌توانند پس از ثبت‌نام از مزایای منحصر به فرد این سرویس استفاده كنند، تمام تلاش ايرانسل بر ارائه خدمات باکیفیت و پيشرفته به مشتركين است، با این حال پیش‌بینی می‌شود که در مرحله راه‌اندازي آزمايشي اين سرويس اختلالاتی وجود داشته باشد، لذا مشترکین می‌توانند موارد احتمالی، پبشنهادات و انتقادات خود را از طریق لینک موجود در وب سایت ایرانسل به نشاني [External Link Removed for Guests] به كارشناسان اين شركت ارسال كنند.
itiran.com
[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”