اعضای جدید خانواده اکسپریا سونی اریکسون در راهند

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 70
تاریخ عضویت: دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:36 am
سپاس‌های دریافتی: 126 بار

اعضای جدید خانواده اکسپریا سونی اریکسون در راهند

پست توسط jim_jahangir »

واحد خبر mobile.ir : سونی اریکسون قصد دارد تا عضو (یا اعضای) جدیدی از خانواده گوشی های XPERIA خود را در شب قبل از آغاز کنگره جهانی موبایل 2011 (MWC 2011) معرفی نماید.
گوشی های کنونی عضو خانواده اکسپریا سونی اریکسون را می توان از پرطرفدارترین گوشی های این کمپانی دانست. نخستین گوشی های این خانواده یعنی گوشی های XPERIA X1 و XPERIA X2 که به ترتیب در سال های 2008 و 2009 به بازار عرضه شدند به سیستم عامل ویندوز موبایل مجهز بودند.
گوشی های XPERIA X10 mini ، XPERIA X10 mini pro ، XPERIA Pureness ، XPERIA X10 و XPERIA X8 اعضای بعدی این خانواده را تشکیل داده اند که همگی -- بجز گوشی XPERIA Pureness -- به سیستم عامل اندروید گوگل مجهزند (گوشی XPERIA Pureness با صفحه نمایش شفاف و ظاهری کاملاً متفاوت دارای یک صفحه کلید رقمی است و هرچند به جاوا مجهز است اما سیستم عامل یک گوشی هوشمند را در اختیار ندارد.)

 [External Link Removed for Guests] 
 تصویر بالا: اعضای خانواده اکسپریا سونی اریکسون. برای مقایسه مشخصات این گوشی ها در قالب یک جدول به [External Link Removed for Guests] مراجعه نمائید. 
  اخیراً کمپانی سونی اریکسون با ارسال دعوت نامه هایی برای برخی رسانه ها آنها را برای مراسم معرفی اعضای جدید خانواده گوشی های اکسپریا دعوت نموده است. این معرفی در روز 13 فوریه 2011 (24 بهمن 1389) در بارسلون اسپانیا به عمل می آید. کنگره جهانی موبایل 2011 نیز از تاریخ 14 تا 17 فوریه 2011 (25 تا 28 بهمن 1389) در بارسلون برگزار می شود و سونی اریکسون قصد دارد تا مطابق معمول پیش از برگزاری این کنگره توجه رسانه ها را به خود جلب نماید. 
 تصویر 
 تصویر بالا: دعوت نامه سونی اریکسون 
  زنی ها حاکی از آن است که احتمالاً نام یکی از گوشی های جدید XPERIA Play خواهد بود. در این صورت شاید بتوان این گوشی را تأییدی بر شایعات اخیر مبنی بر عرضه یک گوشی با قابلیت های یک کنسول بازی قابل حمل توسط سونی اریکسون دانست. 
منبع: [External Link Removed for Guests] (mobile.ir)
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”