اولین گوشی 4G روسیه 2 ماه آینده در بازارهای جهانی

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: جمعه 14 آبان 1389, 1:26 am
سپاس‌های ارسالی: 687 بار
سپاس‌های دریافتی: 2865 بار

اولین گوشی 4G روسیه 2 ماه آینده در بازارهای جهانی

پست توسط cheka »

مارس سال 2011 ، روسیه اولین گوشی موبایل 4G خود را در بازارهای جهانی عرضه خواهد کرد .

به گزارش خبرگزاری ریانوستی ، در جریان بازدید نخست وزیر روسیه از جدیدترین گوشی موبایل روسیه ، زمان عرضه ی این گوشی به بازارهای جهانی اعلام گردید .

به نقل از این خبرگزاری ، مسئولان شرکت روسی سازنده و معاون نخست وزیر روسیه اعلام کرده اند در ساخت این گوشی از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده شده که با توجه به قیمت پایین آن ، این گوشی را در بازارهای جهانی قابل رقابت ساخته است .

سرگئی ایوانف ، معاون نخست وزیر روسیه در رونمایی از اولین مدل این گوشی که به بازدید مقامات دولتی کشور از جمله ریاست جمهوری و نخست وزیری روسیه رسیده ، این گوشی را در زمینه ی تکنولوژی های بکار رفته قابل مقایسه با گوشی iphone4 شرکت Apple و حتی در زمینه ی امکانات مسیریابی و مکانیابی آنرا برتر دانست .

گفتنی است در این گوشی که بنا بر گزارشات در هفته ی اول مارس 2011 (10 تا 17 اسفند 89) عرضه خواهد شد ، از تراشه ی 90 نانومتری ساخت شرکت Rusnano استفاده شده که به گفته ی مسئولان شرکت ، تاکنون در اروپا هیچ شرکتی نتوانسته تراشه ی کمتر از 90 نانومتر تولید کند .

همچنین برای اولین بار چیپ سیستم مکانیابی GLONASS بر این گوشی نصب شده که این امکان را به کاربران آن میدهد تا برای مکان یابی و مسیریابی از هر دو سیستم مکانیابی GPS و GLONASS استفاده کنند.

قیمت این گوشی در زمان عرضه 10990 روبل معادل 380 هزار تومان خواهد بود .

[External Link Removed for Guests]
دعا نکنید زندگی آسانی داشته باشید ، دعا کنید انسانهایی قوی باشید.

جان.اف.کندی
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”