ال جی:فروش ویندوز فون7 علی رغم شایستگی هایش مأیوس کننده بوده

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 70
تاریخ عضویت: دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:36 am
سپاس‌های دریافتی: 126 بار

ال جی:فروش ویندوز فون7 علی رغم شایستگی هایش مأیوس کننده بوده

پست توسط jim_jahangir »

واحد خبر mobile.ir : هرچند سیستم عامل ویندوز فون 7 مایکروسافت شایستگی های بسیاری دارد اما مایکروسافت با چالش جلب نظر مشتریان مواجه است.
جیمز چوی رئیس بازاریابی و برنامه ریزی کمپانی کره ای ال جی در [External Link Removed for Guests] فروش ویندوز فون 7 را مأیوس کننده خواهند.
در بخشی از این مصاحبه جیمز چوی اظهار نمود: «از نقطه نظر صنعت، ما انتظارات زیادی داشتیم اما از نقطه نظر مشتریان آنچه شاهد آن بودیم کمتر از انتظار ما بود.» بر اساس گفته جیمز چوی کمپانی ال جی از آغاز همکاری نزدیکی با مایکروسافت داشته و این کمپانی ویندوز فون 7 را برای بخش بزرگی از بازار بسیار مناسب می داند. او در بخش دیگری از مصاحبه خود چنین عنوان داشت: « احساس ما این است که تعدادی از مردم بر این اعتقادند که برخی از سیستم عامل ها -- خصوصاً سیستم عامل گوگل -- بیش از حد برایشان پیچیده است. اما ویندوز فون 7 بسیار شهودی بوده و استفاده از آن آسان است.»
جالب آن است که به نظر آقای چوی بعضی بر این اعتقادند که استفاده از این سیستم عامل آنقدر آسان است که برای برخی از افراد خصوصاً افراد فنی ملال آور و کسل کننده می شود و این موضوع یکی از مشکلات این سیستم عامل خوشدست است.
رئیس بازاریابی و برنامه ریزی ال جی همچنین در مورد سیاست کمپانی خود در استفاده از سیستم عامل های گوناگون چنین اظهار داشت: «از نقطه نظر یک فروشنده داشتن توازن ضروریست و وابسته بودن به یک سیستم عامل برای ما سودمند نیست. این موضوع نه تنها در مورد تولید کنندگان، بلکه در مورد اپراتورها نیز صادق است. »
از دید آقای چوی یکی دیگر از مشکلاتی که رشد ویندوز فون 7 را در حال حاضر محدود ساخته است نیازهای سخت افزاری بالای ویندوز فون 7 است که باعث شده گوشی های مجهز به این سیستم عامل تنها درسطوح بالایی بازار حضور داشته باشند. اما با ورود گوشی های ویندوز فون 7 در سطوح میانی و پائینی بازار، سهم بازار این سیستم عامل رشد خواهد نمود.
 تصویر 
 تصویر بالا: گوشی [External Link Removed for Guests] ال جی - مجهز به سیستم عامل ویندوز فون 7 
یادآوری می گردد که مایکروسافت ویندوز فون 7 را در اکتبر سال 2010 در اروپا و آسیا روانه بازار نمود و در نوامبر سال 2010 نیز این سیستم عامل را در بازار آمریکا عرضه داشت. در مراسم معرفی نخستین گوشی های مبتنی بر این سیستم عامل که طی آن 9 گوشی از کمپانی های اچ تی سی، سامسونگ، ال جی و دل توسط استیو بالمر معرفی گردید دو گوشی Optimus 7 و Optimus 7Q از کمپانی ال جی نیز معرفی شدند (به [External Link Removed for Guests] مراجعه نمائید.) از دیگر گوشی های ال جی که به سیستم عامل ویندوز فون 7 مجهز هستند می توان به گوشی Quantum و گوشی GW910 اشاره نمود.
اما کمپانی ال جی فعالیت چشم گیری را در جهت عرضه گوشی های مبتنی بر سیستم عامل اندروید گوگل آغاز نموده است. در نمایشگاه وسایل الکترونیکی مصرفی (CES 2011) که اخیراً در لاس وگاس آمریکا برگزار گردید ال جی با معرفی گوشی Optimus Black (به [External Link Removed for Guests] مراجعه نمائید) و پیش از آن نیز با معرفی گوشی Optimus 2X (به [External Link Removed for Guests] مراجعه نمائید) توانست توجه بسیاری از دوستداران اندروید را به خود جلب نماید. به نظر می رسد هرچند این کمپانی از همکاری با مایکروسافت دست نخواهد کشید اما گرایش روزافزونی به استفاده از سیستم عامل اندروید در گوشی های خود دارد.

منبع: [External Link Removed for Guests] (mobile.ir)
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”