گالاکسی تب برای کاربران فارسی زبان​

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 23
تاریخ عضویت: شنبه 6 آذر 1389, 10:19 am
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

گالاکسی تب برای کاربران فارسی زبان​

پست توسط negary »

همه ما می‌دانیم که تبلت‌ها با سرعت فراوانی در حال فراگیر شدن هستند. در بازار ایران نیز این مورد از زمان آمدن آی‌پد به‌وفور دیده می‌شود. تعداد شرکت‌هایی که تبلت‌هایی با سایز‌ها و مدل‌ها متختلف تولید می‌کنند نیز رو به افزایش است. اپل، موتورولا و سامسونگ از جمله مطرح‌ترین کمپانی‌هایی هستند که محصولات جالبی را در این زمینه ارائه کرده‌اند.
تصویر از جمله نمونه‌هایی که چند وقتی می‌شود وارد بازار ایران نیز شده، [External Link Removed for Guests] شرکت سامسونگ است. تبلتی متفاوت که قابلیت‌ها، قیمت مناسب و سیستم‌عاملش باعث شده تا رقیبی جدی برای آی‌پد باشد. [External Link Removed for Guests] نیز هستند که علاقه‌ زیادی به این محصول دارند!
اما شاید یک خبر خوب برای کاربران گالاکسی‌تب، [External Link Removed for Guests] و فارسی این محصول است. اصولا پشتیبانی فارسی و کسب اطلاعات بیشتر از نمایندگان داخلی می‌تواند کاربران را نسبت به نمونه‌های خارجی بیشتر راهنمایی کند چرا که این گزینه‌ها با حال و هوای بازار ایران تطابق بیشتری دارند.
سایت [External Link Removed for Guests] به تازگی راه‌اندازی شده و کاربرانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این تبلت هستند، به راحتی می‌توانند اخبار و اطلاعات مختلفی از آن را دریافت نمایند. شاید جالب‌ترین نکته در این سایت، بخش [External Link Removed for Guests] باشد که به صورت هفتگی به‌روز می‌شوند و به بررسی نقاط مختلف این تبلت می‌پردازند و کاربران می‌توانند از نزدیک، با نحوه عملکرد این دستگاه آشنا شوند. کاربرانی هم که این [External Link Removed for Guests] را تهیه کرده‌اند می‌توانند اپلیکیشن‌های مرتبط با تبلت خود را در آن پیدا کنند و توضیحات تکمیلی هر کدام از آن‌ها را مطالعه نمایند.


منبع : [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”